Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen programmal alakítsam...

Milyen programmal alakítsam át a formámat?

Figyelt kérdés

nagyon gyenge vagyok. a túlsúlyom miatt fájnak az izületeim. lépcsőzni se bírok. úgy nézek ki mint egy irodai geek. ezen hogyan tudok változtatni? hogy legyen olyan formám mint az átlagnak? legalább egy olyan szintre el akarok jutni hogy az üres rúddal leguggoljak. hogyan tudnám a rajtam lévő zsírt átalakítani izommá? fehérje shake segíthet? vagy max a kreatin? push pull leg működhet?

milyen programot tudtok ajánlani?



2022. febr. 16. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
alacsony energiabefektetésű troll kérdés - volt már jobb is
2022. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban a kajádat állítsd be.. kalória deficit, már ettől csökkenie kell a súlyodnak pár hét alatt, így könnyebb lesz a mozgás.

Izület kímélő a szobabicikli és a normál biciklizés, az evezőgép vagy kezdheted sétálással.

2022. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. tessék? nem troll kérdés. nem tudom miről beszélsz. most írtam ki először edzésprogramos kérdést. szerintem te összekeversz valakivel. felháborító. miért írsz választ ha nem tudsz segíteni?


2. kalóriadeficitben segít a fehérje shake? vagy a mozgást valamennyivel könnyebbé teszi? vagy mondjuk a szója fehérje? vagy azt ne, mert attól elvileg felborul az ösztrogén? hajhullást okozhat?

2022. febr. 16. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért az nem semmi hogy a kettes meg komolyan válaszol xd
2022. febr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hoppá leesett a szappan.Felvennéd? Olee 48F 8 év csillag
2022. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Mosógépprogrammal.
2022. febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!