Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Extrémebb diétás programmal...

Extrémebb diétás programmal naturálban is be lehet száradni 10% testzsír alá?

Figyelt kérdés
Van egy "ismerősőm" (akit nem ismerek annyira), kicsit túlozva az élete az egészséges táplálkozásból és az edzésből áll és éves szinten 10% alatti a testzsírja, nem az a tipikus kamu naturál hanem szerintem tényleg az meg mások szerint is. Az én célom ilyen 10% alá való beszáradás naturálban. Rengeteget edzem és kardiózom.

2019. jún. 22. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Siman lehetseges, viszont ha nagy az izomtomeged magadhoz kepest is akkor hosszu tavon valszeg veszitesz belole. Illetve lehet jol nez ki de azert nem teljesen egesszeges. Es itt most nem az alapbol ektomorf testtipusuakrol beszelek.
2019. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megoldható. Még csak az extrém diéta sem annyira egetrengetően extrém. Én nem számolgatok, pusztán soha nem csalok és nem hagyok ki étkezést, edzést és pihenést. Amíg ezt betartom, addig szépen stagnál a forma. Már évek óta működik. 183/82kg. ~10% tzs.
2019. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan fejlődsz is így, utolsó?
2019. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elérhető, persze. 10% az a határ, aminél tovább diétázva drasztikusan elkezd csökkenni a tömeg, illetve olyan kalóriabevitellel amivel 10% alatt tartod magad, a nyers erőszinted is drasztikusan csökken, így kialakul egy ördögi kör, ami az izomzat egy részét gyorsan felemészti. Én egy szezonban mentem le 10%-ig (talán picit alá). Lassú diéta volt, kb. 6 hónap alatt dobtam le 10 kilót. Utolsó 2 héten 3 kilót fogytam úgy, hogy a zsír már nem ment lentebb, 100kg-os nyomásom visszaesett 75-80-ra. Inkább abbahagytam, annyit nem ér. :D
2019. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan szó, hogy valami beszárad? 😂
2019. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet, de hosszu tavon nem lehet tartani az izomtomeget.
2019. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Persze hogy van. Légköri nyomáson, oxigén és páratartalom mellett térhálósodó illetve keményedő anyagok (szigetelők, ragasztók, oldószeres festékek, különböző elektrolitok, stb.) esetében szoktuk mondani, ha a saját tárolóedényében nem megfelelő lezárás következtében megkeményedik. Testépítésben is gyakran használt szó, onnantól kezdve hogy egy fehasználói réteg jelentést tulajdonít neki, létezik.
2019. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Tetszik mennyire szépen kifejtetted :DDD
2019. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!