Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hónapok óta egészségesen...

Hónapok óta egészségesen eszek, heti minimum 4 napot edzek, van hogy minden nap, kardió és erőnléti is de még mindig nem lapos a hasam, mitől lehet?

Figyelt kérdés

2022. febr. 21. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

A sok Nők Lapja cikk miatt van.

KALÓRIADEFICIT. Ha ezt a szót ismerve és tartva nem diétázol le, akkor ehetsz te életed végéig "egészségesen" (jelentsen ez bármit is, én táplálkozási tanácsadó vagyok, mégsem tudom még a mai napig sem, hogy ez a terminus pontosan mit takar), edzhetsz te heti 5 napot is, nem lesz "lapos" a hasad. Csökkenteni kell a testzsírodat. Ennyi. Semmi atomfizika nincs benne, csak jó helyről kéne tájékozódni és akkor nem kéne feleslegesen és eredménytelenül szenvedni.

2022. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én azt nem értem mitől vártad, hogy lapos lesz?
2022. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

a lapos has a konyhában készül

ha nem adod le a zsírt ami rajta van, akkor nem lesz lapos

ha leadod akkor ennyi edzéstől valószínűleg a zsí alatt full kockás is


szóval tessék kalóriát számolni és deifcitben lenni. ennyi edzés mellett se lehet egész pizzákat betolni vacsorára. izom fejlődik, szív és érrednszernek jó a sport (pizza ekvésbé), de a zsír nem megy el ha nem eszel jól

2022. febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Deficitben eszek tavaly augusztus óta, nem vonok meg semmit a szervezetemtől, január óta a 80/20-as életmódot követem.
2022. febr. 21. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az a 80/20-as életmód?
2022. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A lapos has pontosan azon a 20on fog múlni. Ez ilyen.

(80 százalékban jól, 20 százalékban nem jól enni)

2022. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 20 nem azt jelenti, hogy nem jól eszek, de ha megkívánok valamit, és deficiten belül vagyok, akkor örök életemre me merjek meginni egy sima kávét cukorral, mert hogy ettől elmegy a lapos has?
2022. febr. 22. 05:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld tovább így és várj. Egy kávéskanál cukortól nem lehet elhízni ha amúgy mínuszban vagy. Ha tényleg semmi nem történik csökkentsd a kcalt.
2022. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne orok eletedre, csak addig amig fogyni akarsz. Ez ilyen
2022. febr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én instant tésztával, hotdoggal és sbduget fánkkal fogytam le egy csontvázba, az arányokon múlik...
2022. febr. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!