Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natural "szálkásítók" leírnáto...

Natural "szálkásítók" leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen méretnél kezdtetek el szálkásítani diétával, és mi lett a végeredmény. Testzsír % mennyiről mennyire ment le, mekkora volt az izomveszteség, meg amit gondoltok.
2022. márc. 3. 11:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ok, értem. Ha így érzed jól magad, akkor így csinálod, nincs ezzel semmi baj:)

Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 3. 12:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Én erőben azért érzem, de az is attól függ, hogy mit nézel. Húzódzkodás, tolódzkodás és hasonlókban nő a teljesítmény, ahogy csökken a testsúly, javul a relatív erő. Én guggolásban úgy érzem, hogy gyengülök, ha csökken a testsúlyom és nem feltétlenül lesz gyenge maga a lábam, egyszerűen kisebb tömeg van a törzsem körül, kisebb felület támasztja alá a súlyt. De nyilván jobb a teljesítmény mindenben ha nem éhezelm maxon vannak a glikogénraktárak, a szerotinin-, dopaminszint is jobb stb.
2022. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

6os vagyok


"Moderáltan" szálkásítva nincs olyan eszméletlen nagy erő és izomvesztés mint ahogy a köztudatban szerepel. Nyilván aki teljesen elszáll és -800,-900 kalóriával tolja pi*sa CH-val az így járt.

Alapgyakorlatoknál elképzelhető, hogy a progresszív edzés nem valósul persze úgy meg, mint amikor kalória pluszban vagy. Valószínűleg nem fogsz hetente + tárcsákat rakni az olimpiai rúdra. De itt is tudsz még játszani rövidebb szünetekkel, backup szettekkel stb.

Saját testsúlyos gyakorlatnál inkább előnyödre fog válni a száradás. Ha mondjuk egy 7-8 kg zsírt lepucolsz magadról, azt garantáltan észre veszed húzódkodáskor pl.


Amire én még odafigyelek kalória deficitkor: még több figyelmet fordítok a regenerációra. Gondolok itt az alvásra, nyújtásokra, bemelegítésre egyaránt. 1 ismétléses maxokkal nem bohóckodok iylenkor. Kevesebbet hoz, mint amekkora kockázata van. Minimálisan növelem a vitamin bevitelemet.

2022. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. márc. 3. 12:51
 15/15 A kérdező kommentje:

"6os vagyok"

Tök jó tippeket írtok, bocsi, hogy ennyiszer megköszönöm, de nagyon hasznos a válaszaitok

2022. márc. 3. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!