Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálisan mennyi idő körülbe...

Naturálisan mennyi idő körülbelül egy olyan testet elérni mint ami Stallone-nak van a Rockyban?

Figyelt kérdés
Tudom, nem lehet ezt pontosan megmondani, de jó diétával normális progresszív terheléssel nagyjából egy olyan szálkás izmos test mennyi idő, ha az ember szinte 0-ról kezdi?
2022. márc. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő genetika nélkül sosem éred el.

Megfelelő genetikával pár év. 3-5-10... attól függ, mennyire megfelelő az a genetika, mennyire jó a diéta, mennyire jó az edzés, van-e elég alvás, nincs-e különösebben sok stressz, stb.

2022. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Stallone a rocky 1-ben nem volt akkor izompacsirta mint később. Az ő akkori fizikuma naturálban abszolút reális és bárki számára hozható. Az idő az más kérdés, mert stallone alacsony, neki elég kevesebb edzés. Hogyha te magas vagy akkor rajtad szinte meg se látszik +2...3 kiló izom. De, ha hasonló a magasságod és oda figyelsz az étkezésre és az edzésre akkor 1 év alatt feldolgozhatod magad.
2022. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Mentségemre szóljon, valamiért a Rocky 4-beli formájára gondoltam :D

2022. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ, hogy megtanulod-e zongorán eljátszani a Natty Anthemet. Már mondtam.
2022. márc. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rocky 1 ben lévő fizikum szerintem 1-2 év, itt tényleg boxoló kinézete volt Stalone-nak.


Rocky 4 nem hiszem hogy természetes, vállain is látszik és nagyon szálkás.

Még az izommennyiséget talán lehetne szerintem hozni, de nem ilyen zsír % mellett.

2022. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!