Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Na most akkor számít a kalóriá...

Na most akkor számít a kalórián kívűl,hogy hogyan épül fel a kalória keret3ed fogyásnál?

Figyelt kérdés
Pl melyik a jobb fogyás/szálkásítás szempontból, ha van 2000kalóriád 70g fehérje vagy 160g fehérje.
2022. márc. 6. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
attól függ mekkora izomtömeg van rajtad és mennyit szeretnél, hogy maradjon szálkásítás után
2022. márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajna kevés van rajtam, elhíztam, 103kg vagyok 170cm-hez
2022. márc. 6. 10:24
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor pont szard le a fehérje-grammokon való rugózást, nem vagy testépítő. Sürgősen kezdj el egy kalóriadeficiten alapuló diétát, mert a 170 centihez a mázsa fölötti súly horror az egészség tekintetében. Majd ha lecsökkent egy élhető százalékra a testzsírod, és ne adja isten elkezdesz valamit igazán sportolni is, akkor foglalkozz azzal, hogy most 70 gramm vagy 160 gramm fehérje kell-e ehhez vagy ahhoz. Neked pont nem az izomtömeg miatt kell aggódnod, valljuk be.
2022. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De azért legyen meg a 70g minőségi fehérje mert különben nem lesz az a fogyás annyira egészséges.
2022. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Közben elkezdek edzeni is.

csirkéből és fehérjéből és toijásból vinném be a fehérjét, ez jó minőség?

2022. márc. 6. 10:31
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Hát az nyilván a csirkén és a tojáson múlik. 🤣

De nyilván, ezek jó fehérjeforrások, abszolút. A fehérje port én nem erőltetném, de esetedben mindegy, az is jó, legalább ezeknek nincs nagy kalóriatartalmuk. A KALÓRIADEFICITEN fog múlni minden, ugye tudod?

És az edzést úgy építsd fel, hogy egy elhízott, nulla sportolói magatartással rendelkező egyénként figyelj arra, hogy a feltehetőleg fennálló reumatológiai (mozgásszervi problémáidat) ne súlyosbítsd az otthoni/konditermi szabálytalan, rossz technikájú, rossz előkészítésű gyúrogatásokkal, mert csak még jobban kiszúrsz magaddal.

2022. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bármilyen állati eredetű jó kb. ha bele tudod illeszteni az étrendedbe
2022. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyobb hipermáketekben kapható csirke jó lehet?
2022. márc. 6. 10:38
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Jó lehet. Emiatt ne kezdj el csirkét tenyészteni.
2022. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D
2022. márc. 6. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!