Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éves kezdő kondisként egy...

20 éves kezdő kondisként egy Rúgós Beke féle zsírosabb forma kb mennyi idő volna, ha Dirty Bulking étkezési tervet követnék?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=-guJTgGt5Qc

Kondiba is sok ilyen sportolót látni, erősek, de azért nem annyira.de hatalmas darab mindegyik, karjuk nem szálkás, de az is nagyon.Nekem 38 centi,hogy a fenébe tudnék én is valami hasonló kinézetet elérni,akár két évet is rááldoznék?

Edzésterv is jöhet, bár a neten már néztem, haladó profi erőemelő edzéstervet, azt írták fél év edzés után érdemes kipróbálni hogy kemény izmonövekedés induljon be.


2022. márc. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
13 év.
2022. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De az letöltendő.
2022. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Letöltendőt nem szeretnék.Mivel most vagyok fiatal.de a teremben beszélgettem már edzővel, ő javasolta hogy erőemelő és haladó izomnövelő edzést végezzek, és amit találok, egyek meg.De sajnos lassan hízok, ezért akartam itt is megkérdezni, hátha van aki profin ért hozz, és megtudná mondani.
2022. márc. 7. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Akkor egyél meg mindent, ami az utadba kerül, ahogy az edző is mondta. Így hamarosan te lehetsz a kis gömböc.
2022. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két évig felgyúrod magad, és utána? Ha abbahagyod, megy is le az izom. A szintentartás sem kis edzést igényel.


"Edzésterv is jöhet, bár a neten már néztem, haladó profi erőemelő edzéstervet, azt írták fél év edzés után érdemes kipróbálni hogy kemény izmonövekedés induljon be."

Ez nem rossz. Max pár ismétléssel többet csinálsz

2022. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!