Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy ha egy terem pl 10ig van...

Hogy ha egy terem pl 10ig van nyitva ,akkor 10ig lehet edzeni ,vagy 10kor már felöltözve kikell jönni az oltozobol ?

Figyelt kérdés
Ahova járok edzeni pl ott már ilyen esetben egyes pultosok 21.45kor lekapcsolják a zenét ,finoman fogalmazva higy takarodjunk a p.csaba ..🤣🤣

2022. márc. 21. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem konditeremtől függ. Nálunk például hétvégente 12:00-ig van nyitva a terem, de ha 12:15-ig pakolászunk, öltözködünk, ilyesmik, akkor nem szól ránk senki. Nyilván nem vagyunk bunkók, úgyhogy azért legkésőbb 11:50/11:55-ig igyekszünk lelépni, de mondom, ha esetleg egy 10-15 perccel túllépjük a zárórát, akkor sem esnek nekünk kaszával.

De például középsulis koromban edzettünk olyan teremben, ami ha 21:00-ig volt nyitva, akkor a pultosok már 20:30-tól elkezdtek frusztrálni, hogy mindjárt zárnak, úgyhogy lassan kezdjünk el lepakolni. Na az egy kicsit idegesítő volt.

2022. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1ertem ,köszi a választ .Hat ahova én járok ott van egy recepciós csaj bár elég nagy picsa ,aki h ha ot p el később jövök ki ,konkrétan úgy beszól hogy csak na .(hogy pl nekem mi a munkahelyem hogy én ezt megtudom tenni h később jövök ki 5pel és hogy o is szívesen dolgozna ott )
2022. márc. 21. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Te a munkahelyeden maradnál még fél órát- órát, mert valaki még nem enged haza?
2022. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk 10 ig van nyitva, 40 körül kapcsolják le a zenét, 55 körül szólnak hogy figyi ennyi volt.


Szerintem teljesen normális hogy az ott dolgozók is haza akarnak menni, valszeg te se örülnél ha fizetés nélkül ott kéne maradnod még vagy fél órát.

2022. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Uszodába ki van írva, hogy félkor el kell hagynod a medencét..
2022. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha 10-ig van nyitva a terem, akkor legkésőbb óra 59-kor átöltözve el kell hagynod a termet. Igaza van a csajnak, gondolom te sem szeretsz túlórázni :)
2022. márc. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. A nyitvatartás azt jelenti, hogy a vendégek számára 22:00-ig van nyitva, tehát addig el kell hagynod. Utána nekik még kasszát kell zárni, pultot rendbe rakni, öltözőbe benézni otthagyott cuccok után, illetve van olyan terem ahol naponta takarítanak, azt pedig utána tudja megtenni a takarító miután mindenki elment, illetve a széthagyott súlyokat is vissza kell pakolni a helyükre (ehhez általában van segítségük a csajoknak). Szóval ők alapból tovább lesznek bent egy fél órával legalább.
2022. márc. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van. Menne mar haza a fszba nem ingyen munkara vagyik..
2022. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!