Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Húgommal első közös edzést...

XXNeonSmashXx kérdése:

Húgommal első közös edzést hogyan lehetne élvezetessé tenni?

Figyelt kérdés
Én már több éve járok (23/F), ő meg csak párszor volt(20/L) és régóta mondom neki is hogy kezdje el, és mondta hogy ma elmehetnék vele. Milyen edzéstervet és gép sorrendet ajánlotok, hogy tényleg egy motiváló és érdekes élménye legyen?

2022. febr. 24. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk alapból nem vagyok a híve ennek, hogy pasi-nő közös edzés. Viszont ha csak párszor volt, akkor kvázi full kezdő, így az elején nem kellene túlzásba vinni, a helyes kivitelezést mutasd meg neki a gyakorlatoknál és figyeld, hogy jól csinálja. Kérdés, hogy mire akartok edzeni, én mondjuk egy teljes testes átmozgató edzést csinálnék a helyetekben, hogy fokozatosan kapja majd a terhelést.
2022. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
azért így kettőnk között szólva, kicsit cink lesz a húgod testét csekkolni, miközben guggol, felhúz stb, nem?
2022. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint amivel te elkezdted. Szerintem nagyon túl gondolod ezt a dolgot.
2022. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Áh a kezébe nem adnék súlyt. Tegnap a barátnőjével ketten mentek le és a csaj 25 kg-os súlt ejtett a lábára és eltört, gipsz lett a vége.

Guggolás 2. napon?

Arra gondoltam, hogy kezdjünk-e fútógépén vagy először maradjunk a biciklinél meg hasgépnél stb :D

2022. febr. 24. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a szerepjátékok zseniálisak :D
2022. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én edzettem a húgommal fiatalon 4 évig.

16 évesen kezdtük, 20 éves koromig tartott,sokmindent tanultunk egymástól

2022. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az jól hangzik, én amugy nem vagyok személyi edző nem is akarok az lenni. Végül nem is megyünk mert, hogy fáj a feje. Most már eszembe jutott miért is jártam egyedül/haverokkal edzeni évek óta xdd
2022. febr. 24. 18:06
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

szerintem egyáltalán nem gáz. Mitől gázabb mint egy barátnak segíteni #nemzibun ? :D ott is megy az "ölelkezés" meg csekkolgatás, segítés.


Én annyit csinálnék, hogy két külön edzésterv, neked nyilván több felsőtest, neki több láb és néhány közös gyakorlat. Eleinte te csinálhatod az övét, úgysem fogsz nagyon lemaradni amgadtól, amíg kicsit beleszokik az edzésbe, lábazgatásba. De nekünk is kell a láb, nekik is a felsőtest kicsit, szóval lehetnek közös pontok.

Én barátnőmmel tolom ugyanígy, hogy ő lábazik egy 3-4 gyakorlatot én karozok, felsőtestezek, aztán beszáll hátazni, vállazni, mikor-mibe, trinyózni akár bicózni, mert kell nekik is. meg a has totál mehet együtt.


25/F

2022. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket utolsó!
2022. febr. 24. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Sztem siman kezdhet alapgyakorlatokkal. Kardioval nemfog belejonni a sulyzos edzesbe.. aztan ha megtanulta sztem jarjon csajokkal. Engem csak feltartana egy csaj, foleg ha ugyanarra edzunk. Folytonos sulypakolasok
2022. febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!