Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten miért nincs egy...

Budapesten miért nincs egy normális edzőterem? Budapesti edzőtermek hiányos felszereltségűek, kicsik, rendezetlenek, túlzsúfoltak, bunkó recepciósokkal és még sorolhatnám ...

Figyelt kérdés
Jó edzőtermekkel eddig én csak vidéki városokban találkoztam. Más is van ezzel így?

2022. márc. 22. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én itthon a pincébe csináltam magamnak egyet, így a fenti kellemetlensegek nincsenek.
2022. márc. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Divat lett, kommersz lett a gyúrás a nagy kereslet miatt, ezért elvesztette az underground jellegét. Nem a szakmaiság a lényeg, hanem az ott hagyott pénz mennyisége. X befektetett pénzből mindenki 2-3X-et akar kivenni. Ez van.
2022. márc. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy nem beszélve a bérlet és jegyárakról. Vidéken a termek is olcsóbbak. Budapesten iszonyat drágaság van e téren.
2022. márc. 23. 07:25
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Van jo edzoterem csak nem a belvarosban.

Scitec Gold

Chili fitness

Fitness5

Hungarian Mecca Gym

Freezer's Gym


Es meg jo pár. Kicsit túlzás amit irsz.

2022. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sztem vannak jó termek pesten is.


Edzőtermek meg drágábbak de hozzáteszem hogy sokszor a fizetések is nagyobbak BP-n

2022. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fitness5 termek elég jók. Ilyenkor minden zsúfolt, szezon közeleg, mennek az "egy hónap alatt kigyúrom magam" köcsögök. Május végére kikopnak, addig mellbicepsz
2022. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!