Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál vékony fiatalnak mit...

Brutál vékony fiatalnak mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves 177 cm-s. kb 57kg-s gyerekről van szó. Vagyis rólam.


Rengeteg információ van az interneten és nehéz eldönteni milyen edzéstervet, kajálást vegyek figyelembe. Esetleg milyen táplálékkiegészítőt szedjek.


Mit javasoltok? Esetleg egy gyors kajálást össze tudnátok írni? Kb mire figyeljek? Előre is köszönöm.



2022. márc. 30. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy?
2022. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiú
2022. márc. 30. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Az étkezési avslatom: Naponta legalább egyszer meleg, fött étel. Ez legyn tartalmas, ásványokban és vitaminokban is gazdag. (spenót resztelt burgonyával és tükörtojással, akár villásreggelinek is), töltött káposzta tejföllel) A nap folyamán többször is egyél gyümölcsöt; változatosan, ne egy kiló barackot minden nap szemenként. Ha nem állsz ellene, akkor a gyümölcsöt idönként helyettsítheted nyers, friss zöldséggel is. (sárgarépa, Uborka). Tejterméket (joghurt, sajt) szintén adj naponta a testednek. Az édességet nem kell elhagynod, de legyen elég hetente egyszer-kétszer ebéd után. Vacsorára egyél Könnyü felvágottat(párizsi) májkrémes rozskenyérrel lefekvés elött 1 órával. Magyarul nem teli gyomorral menj aludni. Elalvás elött még lenyelhetsz egy gerezd fokhagymát is. Igyál sok folyadékot, ásványvizet, szintén ásványokban gazdagot.

Egyelöre ennyi.... Kerüld az akloholt és a cigarettát.

2022. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Pizza az sokat segít, meg az elmaradhatattlan csokis baklava. Egyél normálisan, normális ételeket ne ilyen hülye magvakat meg tojáskoktélokat.
2022. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én is így kezdtem :). De amúgy nem bonyolult: kalóriaplusz. Az elején szenvedés lesz amíg kitágul a gyomrod. Ezen a szinten igazából majdnem mindegy mit eszel, csak ne a cukrot tömd lehetőleg. Néhány dolog amit szoktam enni: zab, kókusz, földimogyoró, kesudió, mandula, napraforgómag, banán, alma, rizs/tészta, akármilyen hús, túró lekvárral, ilyenek. Gyorskaja is mehet simán igazából, azt is szoktam. 3200 illetve afölött nekem már megindult a zsírosodás is nagyon minimálisan.
2022. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kcal plusz

Progresszív edzés

Megfelelő regeneráció


Erre van szükséged, mint pár milliárd másik embernek

2022. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!