Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik, ha kalóriabevitel...

Mi történik, ha kalóriabevitel nélkül edzek?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, naponta kb 600-1000 kaloriát viszek be, férfi létemre. (170cm 60kg). Többször próbáltam már belekezdeni edzésbe, de nem nagyon néztem a kalória bevitelt, azóta az a kevés izom leépült, amit nagynehezen összekapartam. A fő kérdésre visszatérve, ha a 2500-3500 kalória bevitel helyett folytatom az 500-1000 bevitelét, erre súlyzozók, és saját testsúlyozok, akkor pl a karom ugyan akkora lesz(+súlyom),és csak kirajzolódnak az izmok, vagy pedig a végletekig elsoványodok? Csak felvetve irtam ki ezt a kérdést, próbálok a min 2500 kalória bevitelére összpontosítani, csak kíváncsi lennék, milyen következménye lenne.

2022. febr. 5. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően kezdesz el edzeni, akkor mindenképpen erősödni fogsz, tehát valószínűleg feszesebbek lesznek az izmok. Csak nyilván 60 kilósan hamarabb stagnálsz a súlyokkal.
2022. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha maradsz 500-1000 kcalan akkor a maradek izmokat is elegeted gondolom zsir az semmi kb. Plusz az izuleteidet is tonreteszed
2022. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
500-1000 az semmi, edzés alatt elégeted, le fogsz fogyni. De ha edzel az étvágyad is meg fog jönni tehát kétlem hogy így kibírnád.
2022. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
77%
Csak kínzod a szervezetedet és leépülsz. Ha annyira szeretnél edzeni akkor enned is kell. A semmiből nem tudsz izmot építeni. Nézegess táplálkozási oldalakat, olvasgass és edzd magad evés előtt vagy evés után. Fehérje, fehérje, hús, hús😉
2022. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jelenleg edzésbe nem fogok bele, hanem megpróbálom kitapasztalni, hogy mennyit egyek az "általános" hízáshoz, azaz edzés nélkül. Ha hízok, akkor késöbb edzésbe fogok, csak akkor nyilván több kalória is fog kelleni. De ez még rá ér.
2022. febr. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!