Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszre hogy tudnék pár...

Bicepszre hogy tudnék pár hónap alatt egy kis izmot felpakolni?

Figyelt kérdés

Nyárra szeretnék kicsit izmosabb lenni, vagy polóban szeretném ha feszülne rajtam a karján.

Tömegnövelés bicepszre hogyan csináljam?

22F


2022. ápr. 6. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az edzés működni szokott. Hallottam olyanról, aki videójátékozással és sakkozással próbálkozott, de nem sikerült neki. Ebből gondolom, hogy az edzés az egyetlen működőképes technika erre.

Lehetőleg mindenre eddz. Persze edzhetsz csak bicepszre is (a mai világban sokan nem álltak sorba, amikor az észt osztogatták), csak furcsán fogsz kinézni, meg az nem is túl egészséges.

De ha a póló feszülése a fontos, akkor szimplán csak vegyél két-három mérettel kisebb felsőket. Így akár már holnapra is összejöhet a cél, nem is kell várni nyárig.

2022. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kondiba 40-50 kg-val tudom már csinálni a bicepszezést.

Mindig van izomláz és figyelek a bedurranásra.

De szeretném hogy gyorsabban nőjjön a bicepsz.Sajnos a kondiban azokkal a nagyobb izmos emberekkel nemigen lehet beszélni,hogy tanácsot kérjek tőlük.

2022. ápr. 6. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Szólj a haverodnak hogy erőből Csapja rá a kondiajtót.

Be fog durranni pillanatok alatt.

2022. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik, hogy "ducibuci vagyok, depressziós, a gyakorikerdesek.hu-n élek, és ott szoktam egész nap kérdéseket és kommenteket írni fétisből". Biztosan azonnal szóba fognak állni veled, és tanácsot is fognak adni, ne aggódj.

Az izomláz azért nem hiszem amúgy, hogy megvan minden edzésen, mert az izomlázhoz izom is kell. Anélkül lehetetlen.

A 40-50 kilós bicepszezés pedig nem sok. Egy 100-110 kilóig azért érdemes lenne fejlődnöd, mert így nem lesz fejlődés.

2022. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

86 kg-ról indulnék meg bicepszre tömegelni.

Ha saját súlyom megy már karhajlításban 5-6szor, az hozza majd az izmokat bicepszre?

2022. ápr. 6. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozza bizony!
2022. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na vajon hogyan, mit gondolsz?
2022. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Azt szeretnéd, hogy a karod nagyobb legyen?? Feszüljön a póló?? Akkor dolgozz trinyóra is. Az nagyobb izom, mint a bicepsz, a karod vastagságához az is sokat ad.
2022. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyél jó sokat és hízz el. A zsírtól sokkal vastagabb lesz a karod. Meg vegyél fel kisebb pólót, csak ki ne folyj belőle.
2022. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
majd ha esszel edzel es nem annyit tudsz majd a dolgokrol hogy izomlaz=jo edzes, akkor talan fejlodsz majd
2022. ápr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!