Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Brutál bicepsz nap után...

Brutál bicepsz nap után mennyi ideig kell pihentetni?

Figyelt kérdés
2napja bicepszeztem még ma is leszakadnak a kezeim,ez normális?(kezdő vagyok)

2022. ápr. 7. 11:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Normális, ha játszottad a Mr. Olympiát, és túltoltad a bicepszecskéd edzését. Majd elmúlik. Még pár nap. Arra figyelj, ducibuci, hogy legközelebb ne told túl a brutalitást. Nem fogsz regenerálódni, se fejlődni, max lesérülni.
2022. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát nem mondanám magam ducinak,de annyit nyomtam amennyit birtam +2-t
2022. ápr. 7. 12:05
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Brutál.
2022. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
Minek nyírtad ki? Nem kap eleget a hátazásból?
2022. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kapott hátból is😅
2022. ápr. 7. 12:53
 6/23 anonim válasza:
75%
Agynapot szoktál tartani?
2022. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Kezdőként nem nagyon kell bicepsz nap. Összetett alapgyakorlatokra alapozd az edzésedet, és ha nagyon szeretnél pluszban karozni, elég rá külön heti 4-5 sorozat. Majd később lehet gyilkolni, ha már van mit.

Értelem szerűen amíg fáj, addig pihentesd. Esetleg valami sportkrém, vagy fekete nadálytő krém segíthet.

2022. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%
Lehet hogy a mai trendek és divatok szerint nem, de normális esetben kell bicepszezni kezdőként is, az ilyen "hátazásból kap eleget" féle hülyeséget meg nagyon gyorsan el kell felejteni. Nem kell rommá gyilkolni a bicepszed, de osztott program esetén, heti 1x 3 gyakorlat, gyakorlatonként 4 sorozattal, 10-12 ismétléssel, elég rá.
2022. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Ilyet is csak a gyakorikérdéseken olvastam még, hogy nem kell bicepszre külön edzeni :D :D


Na elég is volt ennyi ebből a topikból.

2022. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

9-es!

Néha olvasni itt ezektől nagyobb baromságokat is, és előadják full komolyan, fél oldalt írva, miért jó az.

Kérdező tójjad a bicóedzést,attól dagad a ruha alatt az izom.

2022. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!