Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes a combizmokat több...

Érdemes a combizmokat több napra szétbontani?

Figyelt kérdés

Heti 3x lábazok és akkor a vádli a comb minden részét és a feneket is megedzem. Érdemes lenne a combfeszítőt meg a combhajlító izmot külön napon megedzeni?

Pl combfeszitő vádli

Combhajlító fenék

Vagy jó így egybe?



2022. ápr. 8. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A guggolás és a felhúzás gondolom része az edzéstervednek. Na most én elképzelhetetlennek tartom, hogy egy kielégítő, több sorozatos, nagy súlyos guggolás (combfeszítő) után még legyen annyi energiám és erőm, hogy ugyanezt végigcsináljam felhúzásnál (combhajlító, fenék, alsó hát) is. Szóval nekem ezért ha így vesszük, akkor a comb mindig is ketté volt bontva.
2022. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Érdemes a combizmokat több napra szétbontani?"

Érdemes lehet, de ezt neked kell látni, hogy melyik módszertől izmosodsz jobban

2022. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja kezdtem szóval még nem vagyok jártas annyira ezért kérdeztem.
2022. ápr. 8. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdo vagy folos sztem, max ha nagyon raersz. En guggolas utan merevlabazok es meg kitores is van. Le lehet nyomni.. Hat edzesen meg huzockodas utan huzok konviba utanna meg evezesek. Edzettsegen mulik
2022. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!