Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor szerettek/szoktatok edzeni?

Mikor szerettek/szoktatok edzeni?

Figyelt kérdés
Én általában reggel, délután már semmi kedvem lemenni + tömeg van általában.

2022. ápr. 9. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha neked ez így alakult ki, mert így kényelmes, akkor nem mindegy, ki mikor edz?

Én meg este szoktam, a reggeli edzésnek nem vagyok híve. Így jó?

2022. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most jobb a lelkivilágodnak hogy ideflegmáztál?
2022. ápr. 9. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Késő este, általában 22 és éjfél körül.
2022. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

Én délelőtt megyek mindig, akkor vannak a legkevesebben.Többség melózik, ez így van rendjén.Vállalkozó vagyok,eljövök pár órára edzeni a cégtől, a haverokkal.

Előtte a peptidek, edzés előtti italporok benyomva, szigorúan csak éhgyomorra, majd egy lightos kaja az öltözőben, ami két óriás pöttyös túró rudi, extra fehérjével, oszt megkűdöm az edzés.

2022. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Aki reggel szeret edzeni, annak vagy olyan a munkája hogy megteheti hogy utána egész nap hulla legyen, vagy nem edz elég keményen. Én munka után szoktam edzeni, amikor az irodában már kellően lefáradtam, megiszok egy pörgetőt, és még az utolsó energiámat is elhasználom egy kemény 1,5-2 órás edzéssel, utána már csak aludni akarjak. De például nyáron, amikor jó idő van, sőt, túl jó, akkor a meleg miatt van hogy este megyek inkább 8-9 felé, vagy később. Persze, ez általában ugyanúgy haza szokta vágni a másnapomat :)
2022. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én délelőtt szeretek edzeni, de olyankor nincs lehetőségem általában (suliba járok).
2022. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Változó. Éjszakás recepciósként dolgozom. Műszak után hazafelé reggelente megyek.

A szabadnapjaimon pedig a párommal szoktam menni. Ő viszont freelancer, így mindig a projektjeitől függ, hogy melyik nap mikor van szabadideje edzésre.

2022. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!