Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van terembe járós sikersztorit...

Van terembe járós sikersztoritok? Mennyi idő alatt volt látható változás?

Figyelt kérdés
183/89 vagyok, 22 éves. Kezd elegem lenni magamból, gondolkozom hogy elkezdjek terembe járni, személyi edzővel kezdésnek az ízületi gondjaim miatt. Akik hasonló helyzetben voltatok, megérte az időt, energiát a dolog? Hol tartotok most? Milyen volt a kezdés?

2022. ápr. 14. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a cél. Fogyni, izmosodni vagy mindkettő. Nekem előbbire azt hiszem sikersztori, hogy 2020augusztusában léptem be a terembe először, 93 kilósan. Ma 62 vagyok, plusz kb 5.5 kiló izommal (nő). Szóval sok sok fogyás, mellékesen annyi izmosodás, amit a kalóriadeficit engedett.

Mindez edzéssel és normál étkezéssel

2022. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van, még sok évvel ezelött bementem a játékterembe, ahol két lepukkantabb nö kétezer forintból kipörgetett negyvenezret.
2022. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!