Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van esélyem a 100 kilós...

Van esélyem a 100 kilós fekvenyomásra?

Figyelt kérdés

egy éve edzek. 62-64 kiló környékén mozgok. naturál vagyok és hobbista. nem tömegnövelek, nem is szándékozok. csak rendesen edzek és normálisan eszek.

szabad súlyos gyakorlatokból áll az edzéstervem viszont a fekvenyomás eddig valamiért kimaradt. két hónapja elkezdtem és imádom. szeretnék benne minél jobban fejlődni.

jelenleg az 50 kilóval megy a 7-8 ismétlés. Talán a 70 lehet az egy ismétléses maxom. kitartó edzéssel ezzel a testsúllyal elérhetem hogy valaha a 100 kg szériasúly legyen? ha már ötöt bele tudnék nyomni a 100-ba az nagyon jó lenne.



2022. máj. 5. 20:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

170 cm vagyok. vagy annyi se de valami ilyesmi. és most már nőni nem fogok.

folyamatosan látom az izmosodást meg hogy kerekedek. persze ez lehet csak azért van mert még az elején vagyok.

nagyon figyelek a táplálkozásom milyenségére egyébként csak a mennyiségére és a kalóriaszámra nem. ilyen szempontból a lényeg nekem annyi hogy lakjak jól minőségi étellel. az első hónapokban ment ez a számolgatós mérlegelős dolog de most már nem lenne rá időm meg energiám.

köszi mindenkinek amúgy a tanácsot.

2022. máj. 6. 06:54
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed elérni a 100 kg-ot is idővel. Láttam nem egy illetőt hasonló testsúllyal, aki tudta teljesíteni. Edzz tovább kitartóan, menni fog!
2022. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

nem vártam ilyen konstruktív válaszokat szóval pláne köszi. félve írtam ide kérdést mivel ez a topik már tényleg ducibucis kamu kérdések meg troll válaszok gyűjtőhelye. pozitívan csalódtam.

2022. máj. 6. 08:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudni kérdező, hogy férfi vagy nő vagy e, de igazából talán lényegtelen is. Erőt lehet úgy is fejleszteni, hogy közben az izomtömeged nem lesz sokkal nagyobb, hanem az erő szinted növekszik.
2022. máj. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
fiú vagyok csak alacsony és vékony. de ez nem zavar. kifejezetten az erőnövelés miatt kezdtem el edzeni nem az izom miatt.
2022. máj. 6. 09:16
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 Izomtömeg növekedése elengedhetetlen az erő növekedéséhez, különösen naturál testépítésnél.


Kérdező, oké, hogy látod, hogy fejlődsz de ez csak a kezdeti növekedés még, egy idő után muszály enned is ahhoz, hogy tovább fejlődjél. Megint csak kihangsúlyozom, hogy nem feltétlen kell mindent kimérned, szimplán egyél többet.

2022. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van hat. En 67 voltam mikor eloszor kiment
2022. máj. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
és most mennyi a maxod? mekkora testsúllyal?
2022. máj. 6. 11:19
 19/19 anonim ***** válasza:
130 volt. Most csak 120. 75fole sose mentem 170 vagyok. A szalkas forma jon be
2022. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!