Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4 edzés kb mennyi idő...

Heti 4 edzés kb mennyi idő alatt fog látszódni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Heti 3x végzek súlyzós edzést, 1x kardiózom. 78 kg és 190 cm magas vagyok. Táplálékkiegészítőnek csak fehérjét használok, csak vizet iszom. Gyümölcsöket fogyasztok, cukrot nem igazán, egyébként más étrendet nem követek.

2022. máj. 18. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
229 nap
2022. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinél olyan egyéni. Komolyabb fejlődés hónapokban, években mérhető. De látszani ennél hamarabb is fog, ez attól is függ, honnan indulsz. Én nő vagyok, edzés előtt sem volt rajtam súlyfelesleg, csak olyan semmilyen alakom volt, nálam kb. 2-3 hónap után már kezdett szépen látszani, hogy edzek, tónusosabb, definiáltabb lett a testem.
2022. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Súlyfelesleg igazából rajtam sincs szerintem. Max egy pici zsírpárna a hasamon ami zavar. Akkor remélem nyár végére már én rajtam is fog látszani valami :)
2022. máj. 18. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Fél év kell legalább.
2022. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Full kezdő vagy? Mert, ha igen akkor ja, kb. fél év, mire valami látszik.
2022. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazat írnak a többiek. Az hogy mikor fog látszani az rajtad és a genetikádon múlik. (Megfelelő táplálkozás,edzés,alvás,pihenés,esetleg sportmúlt,anyagcsere gyorsasága)

A magas embereken mivel hosszúak a végtagjaik, kicsit nehezebb dolguk van,tehát a fél év (5-6 hónap) reális amit előbb írtak.


Nem írtad mi a célod... De válaszodból ítélve tömegelés. Ekkor ugye magasabb szénhidrát kell (jobb minőségű) és fehérje többlet, hogy kcal pluszba legyél. Mivel az étrended nagyban befolyásolja a fejlődésed.


"Max egy pici zsírpárna a hasamon ami zavar"


-Helyi fogyás nincs,de kezdetben lehetséges kevés zsírvesztés és izomépítés. Ha szedsz fel izmot akkor változni fog a testösszetételed ezáltal az összkép máshogy fog kinézni. Nem lesz szembetűnő a hasad.

Bár ekkora magassággal és súllyal, nem hinném hogy pocakos lennél,csupán arról van szó szerintem, hogy nincs kockás hasad...

2022. máj. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt így elég nehéz megmondani, mert nem tudjuk hogy hogyan edzel, milyen intenzitással, eszel-e rendesen, pihensz -e rendesen stb.


Ha minden optimális akkor kb 5-6kg izom tud felmenni egy év alatt plusz a hozzá jövő zsírok és egyebek.

Természetesen ha nem optimális az edzésed akkor ez a szám akár 1-2 kg is lehet.


Az is fontos hogy honnan indulsz, 0 izom, van rajtad valami izom, vagy zsírosabb vagy inkább. Az első és utolsó esetben jóval gyorsabban láthatóak az eredmények, mivel erősen mozog a testsúlyod.


Ha mindent jól csinálsz akkor 2-3 hónap alatt ha S-es pólokat hordasz akkor látni fogod, hogy azok kicsit lesznek, 5-6 hónapra rá meg valszeg az M-esek is elkezdenek picit szorosabbak lenni. Viszont izom definícióban nem feltétlenül fogsz nagy változást ekkor még látni, csak általános méretnövekedést.

Azt mondanám, hogy ha minden rendben van akkor kb 1 év mire póló nélkül láthatóvá válik az, hogy edzel.


Arra figyelj, hogy ne a kockahasra menjél, naturálba nagyon fontos hogy egyél rendesen, szálkásan 10-12%-os testzsírral nehéz ténylegesen fejlődni.

2022. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 4 hónapja járok terembe , most már mások is látják.

Szintén nő, magas , súlyfelesleg nem volt.

2022. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!