Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi szinten edzek 45 percet...

Napi szinten edzek 45 percet itthon, testsúly feladatokkal (tricepsz, fekvőtámasz, mell) + súlyzós edzés (csak bicepsz), kocka hasat szeretnék és azt szeretném ha látszódnának izmaim, na szóval nekem tömegelni kellene vagy szálkásodni?

Figyelt kérdés

Igen kérdésemre a válasz egyértelmű lenne, de nagyon sok fitnesz edzőtől az interneten hallom/olvasom, hogy a kezdőknek tömegelni kell, de egyik se mondja el, hogy mekkora testzsír százaléknál kell tömegelni, hogy a saját céljaim teljesüljenek.

Testsúlyom: 70kg

Magasságom: 176cm

Testzsír%: 17% (net fit-tel mérve)

Testtömegindex(BMI): 23

Napi szinten kb. 2000kcal jutatok szervezetembe ebből hozzávetőleges értékek: 85g fehérje, 300g szénhidrát, 20-30g zsír.



2018. ápr. 24. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

feherjed noveld-vegetáriánus vok 17 éves, és tudom tartani 150 felett- 71kg,

calisthenicsezek-youtube:thenx o sokat segit,

kockahas: akkor latszodik ha van, am 2 honap alatt szerintem meglenne, nyarra is akar

és a netfit.. nekem már dobott ki 10%ot is, mikor biztos h nem annyi volt, kb 25-30, egy éve,

és az h mit csinalj otthon edzel gondolom-fekvo stb..

ird be amit irtam (thenx) és kezd el, ha nem megy szinte semmi az se baj, csak csinald, és ha mar magadtol is megy akk donts h mit akarsz

2018. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom preferálni, ezt a streetworkout-ot és ne haragudj, de nem elégítetted ki az elvárásaimat. Itthon szeretném végezni a saját edzéstervem szerint, a tevékenységeimet.
2018. ápr. 24. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:

A kockahas az csakis egy dologtól fog látszani:szálkásítás

Lejebb kell vinni a testzsít százalékot.Persze azért kell hasizom is.

Ugyanis mindenkinek van kockahasa,csak nem mindenkinek látszódik.

Persze a mindenkit nem a nagymamákra értem,hanem a kondisokra.

Amúgy meg nem értem mi a bajod az első válaszolóval

2018. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést az íráshibákért,új telóm van és szokatlan a billentyűzet
2018. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hasizmot honnan szerzek? Ezek fitness edzők azt is mondták, hogy csak a kezdők hasaznak/kardióznak.
2018. ápr. 24. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasizmot úgy lehet “szerezni” ha megedzed a hasizmod. Jó, mi? Tehát hasprés, mint legegyszerűbb otthon végezhető gyakorlat.
2018. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat igen regen is haspreseztem rengeteget es nem latszott meg. Ahhoz is kell egy megfelelo testzsir%. Tehat ez nem igy mukodik, hogy csinald es akkor latszani fog...
2018. ápr. 25. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, de előttem meg leírták, hogy ahhoz le adni a hasadról a zsírt.
2018. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,leírtuk neked ide mit kell tenned.

Ha nem tetszik akkor ne csináld

2018. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!