Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit vegyek még, hogy izmosabb,...

Mit vegyek még, hogy izmosabb, nagyobb legyek?

Figyelt kérdés

12 éve edzem. Az étrendem rendben van. Az edzésem is.

Táplálékkiegészítők közül Béta Alanint és edzés előtti pörgetőt iszom edzés előtt. Edzés után a szokásos fehérjeturmix.

Arra lennék kíváncsi, illegális szerek nélkül milyen készítményt próbáljak ki, amitől várható, hogy izmosodom.

Anno, a King Kreatin volt, ami nekem nagyon bevált! Száraz izomban nőttem tőle! Abszolút nem vizesedtem! Ám, sajnos, ez a termék már évek óta nem kapható...

A fehérjét csak edzés után iszom. Csirkemellet eszem minden nap! 250 gramm túrót edzésnapokon, lefekvés előtt.

Lenne értelme tesztoszteron fokozót kipróbálnom vagy még nagyobb hangsúlyt fektessek az étrendre?

Jó testem van! Sokan irigylik! De, szeretném tömegben nagyobb lenni!

Jelenleg 80 kg vagyok, 179 cm. Örülnék, 85 - 90 kiló lennék izomban!



2022. máj. 23. 16:47
 1/7 A kérdező kommentje:
30/F
2022. máj. 23. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eléred maxot, akkor eléred. Így egészséges. Pár kg izomért nem éri meg 50 évesen meghalni. A cucc minden izomra hat, a szívizomra is, ami nagyon rossz, a golyókból mazsolát csinál, a veséd is megdolgoztatja, és mentálisan is bevihet az erdőbe az agresszió felerősítése miatt. A legegészségtelenebb sport ez profi szinten, egészséges életmód, mozgás, alvás, egészséges táplálkozás... valójában pedig arról szól, hogy óránként drogoznak. Nem éri meg, de még akkor sem, ha ebből élnél meg és ismert tudnál lenni miatta, hacsak nem vagy Akhilleusz.
2022. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most komolyan 12év edzés után ilyen kérdéseid vannak?

semmi nem fog látványos izomtömegnövekedést hozni hirtelen.

csak a kox.

de ez 12év alatt már leeshetett volna.

nézz utánna a dolgoknak! olvass tanulmányokat, halgass podcastokat, stb.

2022. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A végén jót röhögtem.

"Jó testem van! Sokan irigylik!"

Két sorral lejjebb:

"Jelenleg 80 kg vagyok, 179 cm."🤣🤣🤣

Srác, az elég gyengus! Én ugyan több, mint 12 éve edzek, de 177 cm vagyok és kereken 100 kg, úgy hogy nincs hordó méretű hasam, meg nagy jóllakott napközis fejem. És mindezt úgy értem el, hogy soha nem koxoltam. Szóval 179 centi esetén 80 kilónál bőven van hova még fejlődni illegális szerek nélkül is, nem tudom, milyen étrendet követhetsz, hogy 80 kilónál megrekedtél.

2022. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet 80kg vagy 100kg, teljesen mindegy, az izom nagyságrendileg azonos, ha elérte a genetikai maxot. Nagyon jó példa Tari Ádám, akinek a versenysúlya 78-80kg körül lehet, tömegelésnél felmegy majdnem 100kg-ra, aztán lepucolja magáról a zsírt, hogy újra szép száraz izmokat mutogasson, és ezalatt szerez egy minimális mennyiségű nettó izomtömeget, mert elérte a genetikai maxot. 100kg-osan sem kövér ő sem. A lényeg, hogy az izomzatra nagyon könnyen fellehet pakolni akármennyi zsírt, és 80kg tömeggel is elérhette a határát, ha alacsony a zsírszázaléka.

Egyébként egy nagyon szép tónusos izomtömeg szebb is lehet és tűnhet izmosabbnak, mint egy nagyobb izomtömeggel rendelkező zsír fedte test.

2022. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, jól írja az utolsó! Mind más és más alkat vagyunk! Más a genetikánk!

Nem az a lényeg, hogy a mérleg hány kilogrammot mutat, hanem a tükör, amit mutat!😉

80 kilogramm vagyok, de egy deka zsír nincs rajtam!

Kíváncsi lennék erre a 100 kilós Supermanre, hogy mennyire formás az a 100 kg!🙂

Aztán, lehet olyan genetikája - és alkata van az illetőnek, hogy 100 kilósan is tökéletesen kidolgozott izomzata van!

Bár, akkor te lennél az első ilyen, akit látnék, mert ilyen arányokkal kidolgozott izomzatot csak olyan testépítőknél láttam, akik nem vetették meg az illegális zsírégetőket meg az ilyen - olyan szteroidok használatát...🙂

2022. máj. 23. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Csá kérdező #4 vagyok!

Nyílván nem olyan a kidolgozottságom, mint a bilológi könyvekben egy anatómiai ábra, de nem panaszkodom. Soha semmilyen koxot nem használtam, egészen pontosan 17 éve edzek, az étrendemet is olyan edző csinálta, aki nem tegnapelőtt kezdte a szakmát és van dietetikai végzettsége is. Nem 2-3 év alatt értem el ezt a szintet.

2022. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!