Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lehet a módszerem alakformá...

Jó lehet a módszerem alakformálásra, vagy változtatni kéne valamin?

Figyelt kérdés
Fiatalabb koromban nagyon vékony voltam, az utóbbi években sikerült felszednem tömeget, ám ez nem minőségi izom, hanem inkább zsír, mivel nem nagyon sportoltam, szarul étkeztem. (175cm/76kg) Az elmúlt hónapokban otthon kezdtem kicsit edzeni egykezes súlyzókkal, de az étrendre nem figyeltem. Most 1 hónapja járok konditerembe, heti 3-4x edzek, mellé még biciklizek heti kb. 4-5 órát. Leginkább skinny fatként tudnám magam leírni, a karjaim nem vékonyak, nem is hatalmasok, de láthatóak az izmok, azonban a hasi zsírrétegem elég nagy, ebből szeretnék leadni. A kérdés, hogy 2000-2200 körüli kalóriabevitel megfelelő lehet a fogyásra+izomépítésre? (kb 140-150g fehérje, 200-220g körüli ch, 50-70g körüli zsír) Egyelőre nem szedtem szét az edzésnapokat, hanem minden izomra csinálok 2 gyakorlatot. (Kivéve láb, ott 1 comb, 1 vádli). Most 1 hete csinálom így, még nem nagyon történt változás, de hosszú távon jó lehet az irány vagy változtatnom kellene valamin?

2022. máj. 23. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Az edzésedet is leírod? Ha izmot akarsz építeni ugye az a lényeg.
2022. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!