Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alkarból lehet következtetn...

Az alkarból lehet következtetni a bicepsz méretére?

Figyelt kérdés
A bicepsz mérete, izomtömege befolyással van az alkarra? Egy alkarból meg lehet állapítani, hogy izmos-e az adott személy? Van egy csaj, volt osztálytársam, akkor izmos volt, de nem találtam róla olyan képet, ahol látszik a bicepsze, csak az alkarja. Kíváncsi vagyok, hogy most mennyire izmos

2022. jún. 1. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemem régebben egyik munkatársnőm volt olyan. Új volt melóban, együtt dolgoztunk és fel volt húzva a felsőjének az ujja. Formás alkatja volt, kicsit izmos. Amikor jobb idő lett, akkor ujjatlan felsőben jött munkába, akkor láttam, hogy a felkarja is szép tónusos, izmos, de a lábai is azok voltak. Addig még nem láttam, csak sejtettem, hogy az egész teste izmos lehet.
2022. jún. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha küldök egy képet, meg tudnád mondani, hogy kb mekkora lehet a bicepsze? Vagy ciki lenne ráírni, hogy mi van vele? Nem voltunk túl jóban...
2022. jún. 1. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg nézem ha küldesz képet és meg probálom meg mondani. Nem ciki ha ráírsz, csak ne mindjart az izmairól faggasd. Csak kérdezd meg, hogy van, mi újság, stb.
2022. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van összefüggés de vannak kivételek. Én férfi vagyok és a csuklóm nagyon vékony meg keskeny. Az egész alkar csontozatom jóval átlag alatti, ebből adódóan nem is tudok sok izmot felszedni rá. Ugye egyébként m se egyszerű egy alapból vékony alkarból egy izmos, bika alkart csinálni, nehezen fejlődő izom, nagy részben genetika mint a vádli. Egyébként amúgy nem vagyok vékony alkat, szélesek a vállaim, masszív hát, könnyen izmosodó lábak. A bicepszem 41-42 úgy hogy alig van rajta zsír, szép tonusos a felkarom és mindez persze naturálon. A csuklóm, alkarom valahogy lemaradt a fejlődésben.
2022. jún. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlenül nem lehet következtetni, de az erős alkar jobb erőnlétet mutat és mivel többet enged meg a szorítás ezért akinek erősebb az alkarja, nagyobb a szorítóereje, az jobban tudja terhelni a felkart és nagyobb bicepszet tud fejleszteni. Az ilyen ember természetesen a mindennapokban is nagyobb erőt fejt ki amikor csinál ezt-azt, jobban terheli magát, mert könnyebb neki. Persze vannak szorítást könnyítő eszközök, ami segít nagy bicepszet építeni de ahogy lekerülnek, a leggyengébb pont határozza meg az erőt. Nemtől függetlenül. A genetika sokat számít, mint a vádlinál. Volt egy nőm, akinek olyan volt az alkarja, mint az acél és a vádlija is. Nem is edzett kimondottan bicepszre vagy erőre. Fekvőtámaszozott, futott, mégis megdöbbentően erős volt.
2022. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel egy olyan ember bicepszmérete, aki már nem az élete része, ráadásul amíg az volt, addig sem volt vele jóban?...
2022. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!