Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni edzeni,...

Szeretnék elkezdeni edzeni, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

Először is hátha fontos, 22f 168-170 magas vagyok és 78kg.

Mikor belenézek a tükörbe undorodok magamtól, hogy így nézek ki. Mostanában elég szar minden, már önbizalmam sincs annyira folyton egyedül vagyok, szeretnék el kedzeni edzőterembe járni, de még sosem voltam, nem is volt merszem... a gépekhez sem értek mit hogyan kell csinálni, az étrenden is változtatni kéne, csak az lenne a kérdésem, hogy hogyan induljak el, szeretnék jól kinézni, és ha elkezdeném nem adnám fel.



2022. jún. 1. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy barátot, ismerőst aki jártas az edzőteremben. Vagy menj el személyi edzőhöz
2022. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a személyi edzőt, akkor keressem fel mikor már megvettem a bérletet, vagy előtte?
2022. jún. 1. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek keresd fel az edzőt, mert ha esetleg nem lenne nála hely, akkor potyára ne vedd meg a bérletet. Nézz át sok edzőt és olyanhoz jelentkezz, akit szimpatikusnak találsz!!! Az edzőtermek oldalán általában fel szoktak lenni tüntetve az edzők. Ha mégsem akkor az edzőterem recepcióján kérhetsz segítséget :)
2022. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2022. jún. 1. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy szerencsés vagy. Ehhez a magassághoz egy leszálkásított 70-75kg brutális jól néz ki. Nehogy lefogyj esztelenül, mindenképp egy szálkásító diétát szerezz egy szakembertől.

Bár ez a magasság sok férfi/nő szemében negatív, ebben a tekintetben csak előnyös. Minél alacsonyabb valaki, a felpakolt izomtömeg annál hamarabb meglátszik. Én is mindössze 170cm vagyok, és 60kg 10-12% körüli testzsírral már egész szépen látszik. ( A cél persze 70-75kg)


A legpraktitusabb természetesen egy személyi edző, de neten számos gyakorlatot találsz, és ha kérdezel segítenek is. Eddigi tapasztalatom szerint mindenki segítőkész volt akivel ott találkoztam.

2022. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó fej vagy, köszönöm:)
2022. jún. 1. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!