Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás és szálkásításhoz...

Fogyás és szálkásításhoz milyen edzés utáni fehérje?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, milyen fehérjét javasoltok amit edzés után érdemes inni, sulyfelesleggel rendelkezem, kardió és a súlyzós edzés megy, kaja rendben van. Viszont edzés után tudom kell és ajánlot a gyors felszívódású fehérje az izmoknak.


De mégis nem tudom melyik a jó, mert olvasni itt annyi mindent.



Szóval kérlek konkrét márkát is írj és típust. Köszönöm. Esetleg saját tapasztalat.


23/f



2022. jún. 9. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

High amino glutamin peptid bcaa whey protein isolate.

Na báttya!

Ez odapakol de rendesen.

Eres feszes forma lesz tőle, zsír lemegy, izom feljön, betölt,keményít.

2022. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
"edzés után tudom kell és ajánlot a gyors felszívódású fehérje az izmoknak" ennek még csak a fordítottját bizonyították be. Azt írod a "kajád rendben", akkor semmi fehérje tápkieg nem kell.
2022. jún. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Edzés után minél gyorsabb felszívódású fehérjét igyál! A márka szinte mindegy. Scitec, Biotech, ezek csak forgalmazók, kb. mind ugyanattól a gyártótól veszi.
2022. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
fontos, hogy orron keresztül szívd fel, közvetlenül a nyálkahártyáról szinte azonnal hasznosul.
2022. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Van ez a biotekk, láttam hogy izmos csávók reklámozzák a buszmegállóban szval az tuti odacsap rendesen!
2022. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

“Viszont edzés után tudom kell és ajánlot a gyors felszívódású fehérje az izmoknak.”

Ez egy ordas nagy tévhit, főleg a kezdőknél nagyon gyakori. Kismillió kutatás meg tanulmány bizonyította h nem kell edzes után fehérjét inni. Pláne naturálban! Egy a lényeg, h az előírt napi feherje mennyiséged be vidd, az tök mindegy h a nap mely szakaszában, edzes előtt vagy után. Semmivel nem fogsz jobban fejlődni ha edzes után tolod a turmixod. Ha pedig kajából tudod fedezni a szükséges feherje mennyiséged, akkor nem is kell feherje turmixot innod.

2022. jún. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! ;)
2022. jún. 10. 07:52
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

A fehérje az fehérje... minden más csak marketing.

Én a scitec csoki-kókuszt ajánlom, mert szerintem az a legfinomabb.

2022. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%

Felseges. Főleg túlsúllyal és nem versenyszinten. Edzés után kb 1 órával legyen egy teljes étkezés, feherje, ch, zsír minden.

Illetve a nap folyamán legyen összesen a megfelelő fehérjebevitel.

Teljesen felesleges edzés után külön febérjézni a te celjaidhoz

(Mondom úgy hogy 30 kilót adtam le, edzéssel és étkezéssel, mellette folyamatosan izmosodtam es az utolsó fél évig semmilyen fehérje szeletet vwgy port nem ettwm. A végén is csak szért mert meguntam a sok húst)

2022. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tartom feleslegesnek, sokaknak rengeteget segít 1-1fehérje shake abban, hogy pl ne essenek vissza és tömjenek be 2tábla milka csokit...

De frankó sütiket is lehet sütni vele.

2022. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!