Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő elérni...

Szerintetek mennyi idő elérni egy ilyen fizikumon naturálban?

Figyelt kérdés

[link]


191 magas vagyok, 82 kiló, hasamon van egy kis zsír de pólón keresztül nem látszik, szóval semmi extrém. A karom jelenleg 37es befeszítve. Fekvenyomás max 70 kiló


2022. jún. 24. 13:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9 jólvan. Hetente négyszer edzem, egyedül, de edzéstervem van. Enni egészségesen szoktam, kerülöm a szemét kaját, és magamnak főzök. Alapvetően már kenyeret is ritkán eszem, cukrot szinte egyáltalán, max ha természetes (pl gyümölcsben).


Tehát akkor 15 kiló izmot kell felszednem. Na, hát erre kíváncsi leszek, hogy össze tudom e hozni :D. Ha nem törlik a felhasználóm, akkor majd egy év múlva ilyenkor visszajelzek, hogy haladok :DD és majd 4 év múlva is. Akár a közelében vagyok ennek, akár nem :D. Szerintem a genetikám elég jó. Úgyhogy ha ez nem is elérhető, azért szerintem egy jó testet ki tudok dolgozni majd.

2022. jún. 24. 16:08
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Na hajra. Nekem +15 kg kb 6 ev lehetett, de en kuzdosportot is nyomtam meg nem volt konkret celom csak szerettem edzeni es mindig jobb akartam lenni. Inkabb ilyesmi felfogas fele menj meg kissebb celokat tuzz ki, ugy konnyebb fenntartani a motivaciot.
2022. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
15 kg száraz izomszövetet kíváncsi vagyok, hogy ezen az oldalon cuccal hányan értek el egy élet alatt, nemhogy naturálon pár év alatt, de sok sikert, mindig maradj ilyen motivált!
2022. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12 igen, megvannak a kisebb célok, pl először most hogy eljussak oda, hogy a saját testsúlyom fekve ki tudjam tolni. Egy másik célom az volt, hogy tudjak normálisan húzóckodni, ne csak semleges fogással, hanem normálisan, előre néző tenyérrel, és széles fogással is tudjak 4 5 szabályosakat húzóckodni legalább. 2 hétig szüneteltettem a húzóckodást, előtte pár hétig, a rendes edzésterv után megcsináltam mindig annyit amennyit bírtam a semleges fogással. Ötös sorozatokat. Ma gondoltam kipróbálom, szélesen megfogva fel tudom e húzni magam. Nem is löktem el magam, és ötször felhúztam magam. Nagyon örültem, korábban sose ment ez. Néhány hónapja edzek még csak, de nagyon látható a fejlődés. Legalábbis nagyon érzem, és a környezetem is mondja, hogy láthatóak az eredmények. Halottam, hogy az elején könnyű fejlődni, és ez később lelassul, de nagyon boldog vagyok az eredményekkel, és nagyon élvezem sok év kihagyás után újra, hogy sportolok. Szóval nincsen megállás.


13 az ennyire extrém tömeg? Hát cuccolni sose fogok, akarok családot. Meg úgyis leeresztenék miután abbahagyom, úgy tudom. Szóval értelmetlen szerintem. De ha ez a Henry cavill kinézet nem naturál, akkor ez van. Nem halok bele, ha nem jön össze, a lényeg, hogy erősödjek, vastagodjak 😬. Csak nekem az ő fizikuma tetszik nagyon, ezért ezt tűztem ki végső célnak.

2022. jún. 24. 17:06
 15/15 anonim ***** válasza:

En 4 eve edzek, de mellem nincsen, mert szar a genetikam.

Egyebkent minimum 5 ev es kemeny edzesel hozhato.

Bar valosagban nem lattam henry cavill, igy nemtom h natural-e

2022. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!