Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon kicsi a vadlim szinte...

Nagyon kicsi a vadlim szinte nincs is es az ugy belefer ha a mell-trinyo Hat-bico melle berakok csak vadlizast nem labazast csak vadlizast hogy az hatasos lenne vagy full hulyeseg?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.
2022. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
heti két-háromszor lehet rá edzeni
2022. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Működhet. Illetve próbáld meg több irányból terhelni, nagy ismétlésszámmal, szabályosan, felső ponton feszítve megtartva 1-2 mp-ig, alsó ponton teljesen leengedve, megállítva 1-2 mp-ig, és nem lendületből indítva a következő ismétlést.


A klasszik álló vádlizás alternatívájaként próbálj szamárvádlizást, az jobban tudja aktiválni a gastrocnemius-t (kétfejű lábikra izom).

Ha a vádlid alapvetően "nagy/izmos", de formátlan, akkor mellé rakhatsz be valamilyen enyhén hajlított lábbal végzett vádlizást, ami a soleus-t (gázlóizom) terheli. Ez segíthet abban, hogy szélesítse a lábszár alsó részét, és kinyomja a vádlit.

2022. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hellmano ***** válasza:
Vagy kezdj el rendszeresen bicajozni. Én külön soha nem edzettem lábra, de gyerekkorom óta bicajozok és csak a vádlim vastagabb, mint másnak a combja a combom meg, mint másnak a dereka majdnem :D A bicajozás jobb is, mint punnyadni a teremben és lábazni...nem mondom, hogy egyszerre bedurran , majd a vádlid és vastagabb lesz, hisz én 43 vagyok és lebicajoztam az egész életem majdnem.
2022. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a biciklitől van vádlid elhiheted...genetika.
2022. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!