Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A creapure kreatin monohidrát...

A creapure kreatin monohidrát termékek közt van különbség?

Figyelt kérdés

Vegyük most alapul az ízesítetleneket.

Ha rendelek a gymbeamtől és a dechatlonból creapure terméket, ugyan azt tartalmazzák?

Van egy creapure gyár ahol ezt legyártják és minden cégnek minőségileg ugyan azt nyújtják?

Esetleg ez csak egy szűrésért felelős vállalat?



2022. aug. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kreatin-monohidrátok között nincs olyan különbség, ami a fejlődésedre nézve bármit is számítana. Mindegyik cégtől lényegében ugyanazt a monihidrátot kapod (még az oldódásuk is ugyanolyan szar).

De az előző kérdésed alatt megbeszéltük, hogy 300 gramm kreatint nem veszünk 5000 forintért, mert annyit nem ér a kreatin. 10-ből 7 embernek semmi pluszt nem ad, ha pedig neked szerencséd van, és a maradék 3 közé tartozol, akkor TALÁN annyit fogsz érezni, hogy nehezebben fáradsz. Ennyi.

2022. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az előző nem én voltam :)

Nekem teltebbek,feszesebbek voltak az izmaim mikor multkor kipróbáltam, és erősebb is lettem.

2022. aug. 16. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha neked megéri 300 gramm kreatinért 500 forint, akkor vegyél. Alapvetően a sima monohidrátnak 2000 forint a kilóára, azért ezt vedd számításba. A kreatin az egyik legolcsóbb tápkiegészítő normál időszakban. Én ennyit bőven nem adnék érte.
2022. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De csak a monohidrát tti be a foszfátraktárokat
2022. aug. 16. 16:22
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak úgy van értelme, ha 4,713g/nap adagban szeded először 13,5 napig, aztán pihenteted 59,2 órát, és így ingáztatod ciklusokban egész életeden keresztül, mert csak a kreatin képes feltölteni a telefonodat.



Tipikus részletekben való elveszés feleslegesen. Eddz normálisan (1-3 rir, megfelelő frekvencia stb.), aludj 8 órát, egyél 1,5-2,0g fehérjét/zsírmentes tömeg. Ha erre a 3-ra figyelsz, akkor a fejlődésért való 95%-ot már teljesítetted. Te most éppen rákoncentrálsz a fennmaradó 5%-nak a 1% részére, és ettől várod a fejlődést... You have been marketingd.

2022. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Miért ne szedhetne kreatint...? Én is gyakran szedek kreatint, mert imádom a hatását! Erősebb vagyok tőle és látványos a fejlődésem!

A megfelelő táplálkozás nem elég ahhoz, hogy fejlődj! Igaz, mindenkinek más a célja!

A kreatint valamilyen pörgetővel együtt szoktam bevenni. A legjobb edzéseim vannak, mióta ezt a kombót használom!

Muszáj edzés előtt bennem valamit, mert fizikai melós vagyok és gyakran elfáradok nap végére.

8 óra alvás az luxus... Örülök, ha hatot sikerül összehoznom.

2022. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!