Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első alkalommal mennék edzőter...

Első alkalommal mennék edzőterembe. Érdemes lenne személyi edzőt fogadnom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fogalmam sincs, hogy mi hogyan működik ott.

Csak azért mennék, mert már elegem lett belőle, hogy sovány vagyok.

Arra gondoltam, hogy pár alkalommal inkább személyi edzővel lennék ott aztán, ha már tudom, hogy mi hogyan működik már menne egyedül is.

Ti hogy áltatok neki? Sajnos egyedül mennék.



2022. aug. 19. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, megmutogat pár gépet, bevezet az edzés világába, pár órát befizetsz, aztán megynállóan is.
2022. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És valóban nem törődnek ott másokkal, úgy értem, hogy a többi vendég. Nagyon sovány vagyok, 172cm magassághoz kevesebb, mint 60kg. Ez eléggé megvisel, már most azon aggódok, hogy hogyan fogok bemenni oda.
2022. aug. 19. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdemes szerintem befizetni. Én is 60 kiló alattról indultam annak idején. Most már 70 fölött vagyok jóval, elég szálkásan. Régen beszóltak, hogy anorexiás vagyok, mostanában bókolni szoktak. Persze még most elég kicsi vagyok azért, csak az átlagember szemében nem. Ami fontos viszont, hogy rendesen kell enni, különben sok eredménye nem lesz. Minimális kalóriatöbblet és testsúlykilogrammonként 1.5g fehérje legalább (mindegy hogy növényi vagy állati eredetű).
2022. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két lábon. Senkit nem fog érdekelni, hogy nézel ki, emiatt ne aggódj. Ma már a szó szerint a 14-80 közötti korosztályból mindenféle ember megtalálható a termekben.
2022. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy veszel pár súlyzót, nézel edzős videokat, olvasol edzéstípusokról és edzel otthon.
2022. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdemes. Én is így kezdtem annó, én 4 hónapig jártam edzőhöz. Pár alkalom kevés lesz, annyi idő alatt az alapgyakorlatokat sem tanulod meg helyesen végrehajtani.
2022. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedden megpróbálkozok vele. Minden csoda 3 napig tart, azt mondják.

6-os: úgy értettem a pár alkalmat, ameddig szükséges.

2022. aug. 19. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen érdemes. Én is nagyon sovány voltam, mikor edzeni kezdtem (165/47, nő). Ma már 52 kg vagyok, 4 éve edzek rendszeresen. Hajrá!
2022. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam ott. És valóban senki nem törődött velem.
2022. szept. 3. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!