Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe fáj jelenleg egy...

Mennyibe fáj jelenleg egy testépítő étrend napi szinten?

Figyelt kérdés
Feltéve, hogy nem csirke rizst akarok hányásig enni hanem napi min 2 különböző főtt ételt akarok fogyasztani. Ti mit esztek és mennyibe kerül egy napra?
2022. aug. 24. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha testépítő étrend alatt azt érted, hogy minőségi fehérje forrás minőségi szénhidrát forrással, plusz mikrotápanyag pótlásra elegendő zöldség/gyümölcs bevitel (magyarul egy egészségesnek és kiegyensúlyozottnak mondható táplálkozás), akkor nekem egy feleség és egy gyerek mellett három főre kb. 150-180 ezer megy el kajára havonta. Talán még több is, pláne ilyen inflációban.
2022. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sporolósan 80.000 volt ehóban, de most csirkecomb, tésztákkal fonináltak, nyaralás miatt meghúztam a nadrágszárat, de julius pl 110.000re jött ki a kedvenc kajáimmal

186magas/90kg férfi.

2022. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De ebben benne van, hogy sok halat és vadhúst eszem, csak nagyon kevés csirkét.
2022. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Bereczki Krisztián pár napja rakott ki egy videót, 100kg-os testépítőnek napi 1800 Ft-nál kezdődik. Ez az alja. Persze ez kb zab, csirkemm/pulykamell, rizs-ből áll kb.
2022. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Arra kíváncsi lennék, hogy hozza ki, + ki bírja azt enni húzóban.
2022. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Tudod kinek jön ma már ki a kajája napi 1800 forintból! Ennyiből öt éve nem lehetett kihozni a valóságban, nemhogy most, ebben a rohadt durva inflációban. Az meg a másik, hogy a zab-csirke-rizs étrend hosszútávon nem fenntartható, mert bírhatatlan. Én négy éven keresztül toltam a "reggelire zabkása, ebédre csirkemell, vacsorára tojás" étrendet minden egyes nap, még ünepekkor is. Értelme nem volt, csak akkor még ilyen szinten voltam tudásban. Azóta alig bírom megenni ezeket az említett élelmiszereket.

Ha pedig nem ezt a bullshitet akarod csinálni, hanem ténylegesen be akarsz állni egy kiegyensúlyozott és változatos sporttáplálkozásra, akkir azt a napi 1809 forintot engedd el. És arról még nem is tudunk semmit, hogy mi a helyzet az életeddel, kérdező. Szüleiddel laksz, egyedül élsz, magadat tartod fent, mennyit keresel, van feleség, van gyerek? A válaszoktól függően változnak az árak is. Amikor egyedül laktam, akkor én is vígan elvoltam a minimálbéres fizumból. Amióta családom van, azóta nem tehetem meg, hogy kevés pénzt hozok haza.

2022. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

" Azóta alig bírom megenni ezeket az említett élelmiszereket.


"


Egyetértek, egy rabszolga fellázadna sztem ilyen étrend mellett :D


Ezek a szétkoxolt majmok se ezeket eszik egész nap, hanem lazacot, steaket, minőségi húsokat. Nem az antibiotikummal telepumpált nyálkás lidl-ös csirkemellet.

2022. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 120-140 ezer kozott all meg a kajam egy honapban. De en lusta vagyok es rendelek napi 2 fott etelt (ebed, vacsora) ami napi 3000-3500 ft korul jon ki. Ebben tapkieg nincs benne.


De hozzateszem, ez par honapja meg csak 100-110 ezer volt.

2022. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80–100 000 forint.
2022. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
* Egy hónapban.
2022. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!