Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléshez kaja tippek?

Tömegeléshez kaja tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg tömegelek,viszont nagyon fogynak az ötleteim.. Általában rántott húst,rizses hús, sült húst szoktam enni. Reggelin kívul. Nekem az a vacsora ami az ebéd is. Csak mostmár kezdem ezeket unni, de semmi ötletem nincsen. Tudtok magas fehérje tartalmú recepteket írni? Illetve amiknek az elkészítése sem nehéz. Nagyon megköszönném:D

2022. aug. 26. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Lencsefőzelék tükörtojással és teljes kiörlésű kenyérrel.


Mexikói csilisbab. Csak ne konzervbabból csináld, hanem száraz babból, húst pedig bármilyet beletehetsz, én marhacombbal szeretem a legjobban.


Spenótos túrós csirkemell sütőben, rízzsel vagy sültkrumplival.


Gyömbéres pulykargu leves. Pulymell, leveszöldségek, zöldborsó, krumpli, gyömbér. A gyömbért ne sajnáld! Nagyon finom.


Sajtos-tejfölös, vagy túrós tészta, csak annyi, hogy durumtésztával.



Jó étvágyat!😊

2022. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Durumtészta, hántolt árpa, köles. Keverd össze zöldséggel és hússal, plusz mehet rá egy kis olívaolaj a kalóriáért. Én lazaccal, tonhallal, vagy marhanyakkal szoktam.
2022. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én azt javaslom, hogy ne konkrét kajákban, hanem alapanyagokban gondolkozz, és abból próbálj meg mindig kihozni valamit. (Egyéni megjegyzés vége)

Nekem pl a tömegnövelős étrendem nem sokban tér el a szálkásitótól, annyival, hogy kiegészítem magas kaloriás nasikkal. Pl magvak, extra protein szelet, aszalt gyümölcsök stb

Ha nagyon hardgainer vagy, próbáld meg inni a kaloriáid, pl egy banános zabpelyhes shake, bele mogyorovaj, valami magok plusszban, simán össze lehet hozni 600-700kalóriásra.

Húsokra pl tejszínt, sajtot, máris megdobja a kalória értékét.

Ha pl proteinshaket iszol akkor víz helyett tejjel. Nem túl számottevő kalória különbözet de sok kicsi sokra megy.

Na meg ott van a narancslé 3 deci kb annyi kalória mint 100 gramm csibemell. Persze nem a bolti cukros változatra gondolok.

2022. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!