Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez a konditeremben?

Miért van ez a konditeremben?

Figyelt kérdés
Bármelyik konditerembe megyek, van, szerencsére nem sok ilyen arc, aki rápakol a fekvenyomó rúdra bitang nagy súlyt, belenyom egyet, utána elmegy 10 percre beszélgetni, és ebből csinál 5-6 kört? Ez mi srácok? Guggolásnál ugyan ez. Egy ismétlés, utána 10 perc duma. Értem én, hogy nagyon kemények vagyunk, de más is használnál a fekpadot vagy a guggoló állványt. Múltkor a csávó majdnem egy órára befoglalta így a fekpadot, de igazából nem is ezzel van a bajom, hanem hogy ha befoglalja, akkor csinálja, nem dumáljon hosszú-hosszú percekig.

2022. szept. 8. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Énnilyenkor odamegyek, megkérdezem, hogy használja e még a padot, mert edzenék, ha igent mond, csinálok valami mást, ha azzal kész vagyok és azt látom hogy még mindig ott rajoskodik, akkor odamegyek, ha van átdobom máshova a törölközőjét, átpakolom a súlyokat és ha közben bepofázik valamit, akkor kurta morcosan nézek rá.
2022. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért léteznek ilyen emberek? Erre a kérdésre nem igazán lehet válaszolni, de elhiszem, hogy jól esett kiírni magadból a frusztrációt. Engem/minket is tudnak zavarni az ilyen emberek.
2022. szept. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MadSeal ***** válasza:
60%
Valószínűleg erőemelők, vagy legalábbis hobbi szinten, ilyen az edzésstílusuk, 3-10 perces pihenőkkel. Ha megkérded, hogy mennyi van még, beszállhatsz-e, valószínűleg nem fogják ellenezni, hacsak nem valami halo-val vagy trennel teli bunkókról van szó.
2022. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

"Valószínűleg erőemelők"

Valószínűleg nem. Nyilván erőemelőként egy RPE9-es nagy súlyos széria után nem két perc a pihim, de aki tíz percig elmegy dumálgatni a spanokkal, meg szórakoztatni a recepciós csajt, az simán csak egy gyökér. Nálunk is vannak ilyen emberek, ahogy szerintem mindenhol. Ezeknél már csak a köredzéses-szuperszettes professzorok a jobbak, akik egyszerre vannak a guggoló állványon, a fekvenyomó padon, a scott gépen és a lábtolón.

2022. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4:

Igen, akikről én beszélek, azok leginkább a pultos csajt szórakoztatják pihenőidőben, de arra is volt már példa, hogy a csávó kiment a parkolóba beszélgetni. Köredzéses professzort szerencsére még ritkábban látok, egy ilyen pali van nálunk akinek ez a mániája, hogy egyszerre van a fekpadon, a T-rudas evezőn és az oldalemelő gépen. Igazi hülye! És csodálkozik, hogy egy edzésen nyolcan megkérdezik tőle, hogy "bocsi, használod még?"

2022. szept. 8. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az edzőterem ma már a divatpávák temploma.
2022. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem mai sztori, ilyen pózerek már 30éve is voltak mikor először jártam teremben a 90es évek elején odébb kell baszni a cuccát és kész… annyira kell vigyázni, hogy te legyél a nagyobb :)
2022. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt csinálom mint amit az első írt. Adok neki egy szériányi időt, ha utána is ott lesz még simán átpakolom a cuccát és szarok a véleményére. Általában nem szólnak vissza.
2022. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!