Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző miért nem szól...

Személyi edző miért nem szól a kliensére, hogy rosszul kivitelezi a gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az én dolgom, mindenki úgy szórja el a pénzét ahogy akarja, de ez balesetveszélyes kb.


Így nézett ki az edzés:


röhögcsélnek 5 percet, néznek valami videót az edző telefonján egymás mellett, majd csinál 1 gyors gyakorlatot, és megint 5 perc pofázás.

Bicepszezik franciarúddal, de úgy, hogy kb behajol fullra és felrántja a súlyt.



Félhet az edző, hogy elveszíti a kliensét, ha nem jópofizik végig, vagy mi lehet erre a magyarázat?



2022. szept. 20. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dilettáns, felelőtlen és kink.

A kliens meg hülye, hogy eljópofizgat, lóg az edzője, ő meg ezért fizet is. Ő dolga.

2022. szept. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Amikor már minden második embernek van személyi edzői papírja, mert a képzést el lehet végezni két forintért úgy, hogy hétvégente bejársz egy tornaterembe három hónapig maszatolni, akkor mit vársz?
2022. szept. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

állítólag 5pénz 1 óra edzés ezeknél. Heti pár alkalommal lejön bohóckodni ez a gyerek, én azért mérges lennék, hogy beletettem már sokszázezret, és sehol nem vagyok.


Bár lehet neki annyit ér ez a pénz, mint nekem 200 ft, de az edzőnek nem ciki ez? Hogy járnak hozzá hónapok óta, és szó szeirnt 0 fejlődést ért el a kliense.

2022. szept. 20. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok személyi edzőt ismerek. Legtöbb kliensük 3-4 hónapig jár hozzájuk, addig fizet, elbohóckodik, nagyjából betartja a tervet és a kaját, aztán életbe lép a "majd holnap lemegyek edzeni, majd holnap diétázok" effektus, aztán szépen kikopnak, eltűnnek. Na most ezalatt a 3-4 hónap alatt a legideálisabb körülmények között sem lehetne elérni értékelhető eredményt se fejben, se testben, ezért a kliensnek fel sem tűnik, ha az edző adott esetben kókler, az edző pedig szarik rá, mert a kiesett kliens helyére jön kettő másik szerencsétlen, akik szintén járogatnak 3-4 hónapig, aztán azok is eltűnnek, majd jön a helyükre három másik. Ez így működik. Amilyen gyatra a kereseti oldal, olyan gyatra a kínálati oldal is. Milyen érdekes, hogy azok a sportolók, akik tényleg elérnek valamilyen respektálható eredményt, azok nem "kocsá zolika ókájés szeméji eccőhöz" járnak, hanem egy igazi szakemberhez.
2022. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mondjuk ennél nagyon nem is szoktam mást látni, főleg visszajárót.


Biztos homár a kliens, és bejön neki az edző.

2022. szept. 21. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

"Biztos homár a kliens, és bejön neki az edző."


- Szerintem akinek ilyen gondolat fordul meg a fejébe az sem lehet épp elméjű..


Te edzeni jársz a terembe vagy másokat nézegetni,netán az "edzők" munkásságát ellenőrizni?


Engem is idegesítenek a képzetlen edzők,de akik edzés helyett másokkal foglalkoznak meg még jobban.

2022. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerinted fél perces pihenő közben nincs időm körülnézni, vagy attól nem edzek keményen vagy mi?


Te gondolom az a fajta vagy, aki leül és még a szarszagban is nekiállna kajálni az öltözőben, mert " kit érdekel más mit csinált előtte".

2022. szept. 22. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nem lep meg. Lejár egy konkrétan tolószékes srác nálunk, nagyon esetlenül, de kicsit tud járni, és bzmg kiveszi a kocsiból, felrakja futópadra, és sétáltatja. Ez szerintem már konkrétan veszélyeztetés.


Úgyhogy nem szabad csodálkozni semmin. Teljesen beteg dolgokat csinál némelyik.

2022. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!