Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edző segítségével...

Személyi edző segítségével mennyi idő alatt lehet egy jó formát kapni?

Figyelt kérdés
Aki személyi edzőhöz jár hetente hányszor és hány órát?
2022. szept. 23. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerinted van egy konkrét, mindenkire érvényes recept? Látatlanban egy ilyen kérdésre szerinted hogy lehet válaszolni? Milyen konkrét választ vársz? Nem gondolod, hogy ennél egy kicsit több információra lenne szükségünk a válaszhoz?
2022. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Hát attól függ neked mi a jó forma. Ha aránylag vékony vagy és nem kell zsírt leadnod ahhoz, hogy látszódjanak az izmaid akkor 1-2 év alatt lehet jobban kinézni mint a Balaton parton üldögélők 95+%-a. De az még nem jelent jó fizikumot testépítő szemmel. Abból amit láttam hallottam egy 5 év kell legalább (nekem ennyi még nincs meg pl.). De lehet edzővel is szerencsétlenkedni 10 évig, nem garantált semmi. Önmagában nem csak az edzéstől leszel izmos, életmódot kell váltania a többségnek.

Heti 4-6 edzés, edzésenként 1,5 órát érdemes rászánni.

2022. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MadSeal ***** válasza:
100%
A legtöbb edző nem veszi komolyan a hobbistákat, fogyáson és a a gyakorlatok elsajátításán kívül nem sokat segítenek. Akár hány edzőt láttam a termekben, szinte csak a versenyzőkkel edzettek bukásközelig, komolyabb szinteken, a többi csak intenzívebb jóga/gyógytorna.
2022. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

semmi értelme nincs fizetni ilyen sarlatánoknak szerintem, hacsak nem kell kox, és ő lesz egyben a dealered is.


Jobb esetben ül majd a padon, és drukkol neked hogy csináljad.


Rosszabbik esetben, és ez az általános, jópofizás, röhögcsélés, nem szól hogy rosszul csinálsz valamit.

2022. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ honnan indulsz. Nekem eleinte heti 1 volt egy évig. 94 kg, 153 cm kover diszno voltam. Kb 2 honap alatt (defixites etkezessel) es az edzessel lement 8 kiló és elkezdtem formásodni. Kb 1.5 évre arra hogy elkezdtem a fogyást és edzést, egy pici pocakkal rendelkező, izmos, formás, nő lettem.


Ehhez képest aki eleve vékony vagy sportos és abbol akar sokat kihozni annak kb 3 honap eleg lehet egy eleg jo formahoz. Annal jobbat meg csak a tiszta etkezes fog hozni

2022. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az most mind1 h edzovel vagy anelkul mert abbol is van jo meg roszz ill magadtol is meg lehet tanulni. Mindenkepp kell 3-4 edzes. Fel ev alatt mar vmi alakul ha jol eszel. Jo forma az evek, de ezis relativ
2022. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem edzőt csak arra az első pár alkalomra érdemes fogadod, amíg el nem sajátította a gépek helyes használatát és a gyakorlatok helyes kivitelezését.
2022. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem csak a hasamról kellene leadni. Nem vagyok kövér, a lábaim kezem vékonyak, ott nincs felesleges zsír. Megbeszéltünk egy időpontot kipróbálom, ha jó befizetek egy hónapra, ha nem tetszik csak azt az egy alkalmat fizetem ki
2022. szept. 25. 20:49
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nekem csak a hasamról kellene leadni."

Ha mindjárt az első alkalommal nem tanítja meg neked, hogy nincsen célzott zsírégetés, akkor nehogy befizess hozzá hosszútávra.

2022. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lemondtam róla. 53.000ft lenne egy hónapra. 8alkalom plusz kondibérlet.
2022. szept. 29. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!