Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire megoldható otthon az...

Mennyire megoldható otthon az edzés?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon elhanyagoltam a testem szeretnék egy minimális energiát fordítani magamra, nem tudom hogyan kezdjek neki

2022. okt. 9. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Én vettem súlyzókat, haspadot. Két nap edzés, két nap pihenő. Az edzés mindkét napon 2 órás szünet nélkül. Bemelegítés, kardió a kezdés, guggolás súllyal, fekvőtámasz 60 db. Bicepsz gyakorlatok 2 db 16 kilóssal. Váll, mell. A végére 45 perc hasazás, nyújtás. Nálam nem a súly számít, hanem az ismétlés, ellenállóképességre hajtok, illetve, hogy ne hízzak vissza. Két éve tartom azt a súlyt, amelyre lefogytam. Untig elég a 2 óra 2 napon.
2022. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem arról lenne szó hogy egyre nagyobb izom vagy súly, csakhogy legyen egy kis edzettségem
2022. okt. 9. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem sem arról lenne szó hogy egyre nagyobb izom vagy súly, csakhogy legyen egy kis edzettségem"

Ebben az esetben gyakorlatilag bármilyen eszköz nélkül is célt tudsz érni. Egy alapvető edzettséghez bőven elegendő a saját testsúlyos edzés, mellette pedig valamilyen kardió mozgásforma. Nyilván ha a hosszútávú izmosodás/erősödés lenne a cél, akkor oda kellene a progresszió, ezáltal kellenének a súlyok, meg a hozzájuk tartozó százezer forintok, ha otthoni körülmények között szeretnél fejlődni, de ez más téma.

2022. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én covid alatt otthon edzettem,mivel zárva voltak a termek. Aztán mikor kinyitottak egy darabig megint nem tudtam menni a védettségi igazolvány miatt,mert nem oltattam be magam és ugye csak azzal lehetett menni. Na mindegy én ugyanúgy fejlődtem otthon is,viszont amint lett lehetőségem visszamentem a terembe,mert már nagyon hiányzott.
2022. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy vízszintes paddal, egy rúddal, két kezisulyzóval bőven lehet annyiféle gyakorlatot végezni hogy fejlődjön az ember, pláne az első időszakban
2022. okt. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!