Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervvel kezdjek...

Milyen edzéstervvel kezdjek neki a súlyemelésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom hogy egyből írnátok hogy ott a Google és van milliónyi edzésterv, de pont ezaz hogy nem tudom melyiket válasszam.


Annyi szempontom lenne, hogy fontos lenne hogy a gyakorlatok ne legyenek túl komplexek, olvastam hogy a Stronglifts jó kezdőknek, viszont próbáltam sokat a Deadlift gyakorlatot és képtelen vagyok helyesen csinálni, illetve szeretnék olyat ami fókuszál bicepszre is, mert ott az nincs annyira fókuszban :D és ne legyen túl sok gyakorlat benne. (ideálisan 5-6, ezt csak azért írtam mert gondolom hogy teljes testes lenne minden nap)


Még egy kérdés ha megengeditek, honnan tudom hogy megfelelően terheltem meg az izmokat? Jártam egy ideig terembe, de ezt sose tudtam megfelelően belőni hogy mennyire kéne lefárasztanom az izmokat.


2022. nov. 10. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
aworkoutrutine.com
2022. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a bolgár módszert ajánlom. Minden edzésen a maxod 80-90%- ra kell menned 1 es ismétlésekkel.
2022. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod helyesen csinálni a felhúzást sem,de adjunk programot!

Keress fel egy edzőt mielőtt valami gerinccsigolya húzódásod vagy inszakadásod nem lesz!!

2022. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lehetne valami, biztonságosabb, könnyebben érthető gyakorlatokkal? Mert az edző mégis csak drága. Például egy húzódzkodásnál nem lenne ilyen veszély.
2022. nov. 11. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!