Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudok extrém módon...

Hogyan tudok extrém módon szálkásítani?

Figyelt kérdés

Az etrendemet nem nagyon változtatnam egészségesen étkezem.

A testalkatom izmos atletikus, igazából nincs súly fölöslegem, csak azt szeretném, hogy jobban látszódjanak az izomrostjaim. 185 cm-nel egy kicsit alacsonyabb vagyok.

Főleg saját testsúllyal edzénék, egész testen.

F/17



2022. nov. 11. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

"Hogyan tudok extrém módon szálkásítani?"

Szigorú versenydiéta, plusz szteroid.

"egészségesen étkezem"

Ez mit jelent? Ez csak a Fogyókúra kategóriában és a Nők Lapján jelent valamit, de a valóságban nem.

"testalkatom izmos"

Az biztos, hogy nem. Simán csak vékony vagy.

"Főleg saját testsúllyal edzénék"

Akkor indulj el a calisthenics, a street workout vagy a szertorna útján komoly szándékkal, aztán sok év múlva tök jól fogsz kinézni.

2022. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, a tipikus "izmos atletikus vagyok, nincs rajtam felesleg, de szeretném hogy jobban látszódjanak az izmaim". Nos, ha valóban izmos lennél, és nem lenne rajtad felesleg, akkor hidd el hogy látszódnának az izomrostjaid is. Ha nem látszódnak, akkor vagy nem vagy elég izmos, vagy nem vagy elég száraz.
2022. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Egyél normálisan, meg tanuljál. Ne ilyen hülyeségeken törd az eszed.
2022. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Dobj képet, pls.
2022. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
El tudom képzelni, mennyire lehetsz izmos...😂🤣 Gondolom vasággyal együtt vagy maximum 70 kg, az pedig 185 centinél minden, csak nem izmos. Téveszme, ami a mai tizenéves fiatalság fejében él az izomépítéssel kapcsolatban.
2022. nov. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem voltak valami hasznosak
2022. nov. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!