Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni, edzeni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 177 centi magas és 75 kiló körül lehetek. Nem vagyok túlsúlyos, de látom, hogyha így folytatom tovább, nagyon hamar az leszek.

December-január körül szeretnék elkezdeni lejárni konditerembe és kicsit egészségesebben is étkezni, vagy legalábbis máshogy. Viszont fogalmam sincs, hogy hogyan álljak neki. Nem tudom milyen ételeket ehetek ilyenkor, vagy mire jók az ilyen fehérje porok stb. Nem tudom, hogyha lemegyek a konditerembe, mit is kéne használnom és hogyan.

Van akármilyen weboldal, vagy youtube videó (Lehetőleg magyar, de az angol se probléma) ahol jól összeszedve kapok ezzel kapcsolatban akármilyen segítséget. Esetleg ha ti tudtok segíteni, saját tapasztalatokat mondani, azt is megköszönöm.



2022. nov. 23. 19:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%

"Sztem max addig kell edzo amig az alapok megvannak"

Így van. Pont itt tart most a kérdező. Ezért írtuk le tízszer, hogy amíg nincsenek meg az alapok, addig nem osztálytárstól tanulunk guggolni, meg havertól diétázni, hanem keresünk egy edzőt.

2022. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
4%
Hiaba forgatsz ki mindent 😅 ha az osztalytarsam 200al huz fel, es kidolgozott, aranyos akk valszeg kepbe van.. kul mar leserult vna, nem jutott vna idaig
2022. nov. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Melyik sulis osztálytársad húz fel 200 kilóval? Egyébként meg a tudatlanságból fakadó problémák nem 17 évesen jönnek elő, hanem majd 47 évesen, de akkor csőstül.

Én nem akarlak meggyőzni téged, tanulj a kidolgozott és arányos osztálytársadtól. Gondolom, hogy egy naturál kamasz mennyire kidolgozott és arányos, de mindegy. A kérdezőnek viszont azt javaslom, hogy nem az alapján választunk segítőt, hogy tetszik-e nekünk a bicepsze, hanem hogy mennyire hiteles és naprakész az illető tudása. Jobban jársz, ha ezt megfogadod, mert szar érzés több évnyi konditerembe járás után is kezdőnek lenni.

2022. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én írtam le a #3-as válaszomba hogy esetleg keressen osztálytársat vagy ismerőst.. Látom nem nagyon tetszett valaki(k)nek.

Viszont érdemes lenne jobban elolvasni a válaszokat,és oda is lett írva hogy TAPASZTALTABB..


Amúgy meg én is szaktársamtól tanultam anno,ő versenyző volt,és tényleg kente-vágta a témát mindentéren az edzés terén elméletben és gyakorlatban egyaránt.

De le is lett írva többek által is hogy keressen fel egy JELENLÉTI személyi edzőt. A sok netes sztáredzővel az a baj,ha rosszul kivitelezi a gyakorlatot,rossz a tartása ő nem fog odamenni korrigálni a kérdezőhöz.

2022. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#4

Tulajdonképpen neked, mi a bajod a mell-bicepsz edzéssel?

2022. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
😅 en mar poppet idosebb vagyok tizenev edzessel meg versenyzomultal.. de anno nalunk is volt olyan srac a suliba aki folottunk jart parral es mar szet volt gyurva.
2022. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!