Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes személyi edzőt fogadnom?

Érdemes személyi edzőt fogadnom?

Figyelt kérdés
Fél éve edzek, nem vagyok elégedett a fejlődéssel. Van 1-2 gyakorlat, melyeket jó lenne, ha más is látna, hogy jól csinálom e. Guggolni nem tudok, bokám nem elég mobilis, illetve egy jó étrendre is szükségem lenne. Ahogy mondtam, nem vagyok teljesen kezdő, így szerintetek elég egy 10 alkalmas személyi edző fogadása? Elég, ha megmutatja, mi az amit rosszul csinálok, illetve mutat pár hasznos gyakorlatot.

2023. jan. 7. 18:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Mind1... 6-os válaszomba azért írtam ezt le mert valóban ezt láttam. És igen aki több terembe is megfordult már az tapasztalhatott ilyet is.

A kérdező azt kérdezte: Érdemes-e személyi edzőt fogadni. Valóban lehet értelme kezdetekben. Viszont az is le lett írva milyen "személyi edzőket" kerüljön messziről. Amit vagy megfogad vagy nem. Az ő pénztárcája,ha kifog egy olyan "szakembert" mint én írtam, akkor dobja ki a pénzét mindenféle tápkiegre mert az ilyenek rátukmálják.


Étrendet se muszáj venni és pénzt kidobni rá,ha ismeri a keresőt és a élelmiszerek tápanyag táblázatát is eltudja olvasni,simán összetud állítani egy tömegnövelő étrendet. A tápanyagszükségleteit pedig bármely kalkulátorral kitudja számolni..


Ő döntése,ne más döntsön helyette.

2023. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9%

9#

Háromszög fogantyúval pont, hogy kisebb a mozgástartomány.


Lehet, hogy kevés ideje edzek (2 év), de ezt még én is tudom :)


Aki 15 éve edz és nyert egy csomó versenyt, az nem azért van, mert annyira ért hozzá, hanem azért, mert 2 lábon járó gyógyszertár, jó genetikával.


Szerinted Arnold értett a testépítéshez? Ő is sík hülye volt hozzá, csal kivételes genetikája volt, ami feljuttatta a csúcsra.


Sok sikert a háromszög fogantyúval, legalább Te használd, ha már az okosabb réteg a teremben kerüli messziről:)

2023. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
Teis tiktokrol tanulsz latom 😅
2023. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2 személyi edzőm volt, mindkettőnél 2-szer voltam.

Az egyikkel csak gimnasztika volt. Nekem az lett volna a cél, hogy megmutasson pár gépet. De ahhoz nem értett. Jó edző..

A másiknak mondtam, elsősorban a karjaimat szeretném formába hozni (nő vagyok, nem izompacsirta akarok lenni). Erre megmutatta mind az 5 gépet, ami erre jó, mind más, mindet máshogy kell állitani. Mondtam, hogy elég egy, de neki ez meg az a dolga. Másodszorra is mentem hozzá. Bénáztam kicsit. Válasza: ezt még gyakorolni kell pár órát. Magyarul menjek vissza hozzá párszor.

1 órás volt, elkérték az árát és igazából nem ért semmit.

2023. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!