Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miféle ember vagyok?

Miféle ember vagyok?

Figyelt kérdés
Képtlen vagyok osztott vagy alsó/felső bontásban edzeni, és 10 ismétlés felett is fáradékony vagyok. Csak a nehéz súlyoktól érzem jól magam (5-8 ism.), továbbá csak teljes testet vagyok képes edzeni, mert az az egy gyakorlat bőven leterhel és úgy elfárad az izmom, hogy emiatt képtlen vagyok az egy izomra több gyakorlatos edzéstervekre. Sőt, ha három napnál tovább hagyok valamit pihenni, elkezd hirtelen csökkenni az erőszintem. Hardgainer volnék? Tök mindegy mennyi kalóriát viszek be!!!
2023. jan. 9. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ennyire fehér izomrost domináns lennék?
2023. jan. 9. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nincsenek hozzászokva az izmaid a savasodáshoz.
2023. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Mi ez a kérdés Jézusom...
2023. jan. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Kezdo ember vagy akit a tevhitek es atrendek iranyitanak
2023. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ennyire túlagyalni, a másféle terhelést nem szoktad, így az nehezebbnek tűnik. Ha megszoknád, menne az is.
2023. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!