Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mehetek konditerembe 17 évesen?

Mehetek konditerembe 17 évesen?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni, viszont félek attól, hogy mit gondolnának a teremben rólunk. 17 éves, fiú vagyok. Pár kérdésem lenne.

2 dolog miatt nem jártam eddig. Egyébként egy jó haverom is jönne, de ő is most kezdené.


1. 10 perc edzés után elfáradnék. Emiatt nem érdemes megvenni a jegyet szerintem. Ezt előtte érdemes fejleszteni vagy pedig napról napra jobban fog menni a teremben?


2. 0 tapasztalatom van a gépek, edzés terén. Nem tudom hogy müködnek, sem azt hogy mire érdemes és hogyan edzeni. Ott tudnak nekem segíteni, hogy mi hogyan működik? Nyilván egy személyedzőt is érdemes lenne felbérelni, de azt nem hiszem, hogy ki tudnám fizetni.


Előre is köszönöm, ha valaki tud értelmes választ adni a kérdéseimre.



2023. jan. 21. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2g/testsúlykg fehérje??


Minek neki ennyi mértékű fehérje fogyáshoz? Még egy gyúrós embernek is bőven elég 1,5g, 2g az már a felső határt közelíti. Nem fogja tudni napi szinten bevinni, fehérjepor pedig pont nem kell még neki

2023. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Szerintem vágj bele bátran.
2023. jan. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül az lesz, hogy egy edzővel fogok járni az első pár alkalommal, hogy tudjam mit hogyan kell és mit érdemes csinálni.
2023. jan. 22. 07:37
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Szia én tegnap kezdtem el, igaz nekem 4 kg feleslegem van, viszont ezt szeretném leadni és onnantól nagyon az edzés részére fókuszálni

Elsőre 50 percet futottam

Egyébként ha futópadozolnteljesen más mint a természetben/aszfalton

Sokkal kényelmesebb a padon, nincs hideg (ezáltal én is jobban bírtam) a “talaj” is jobb aszfalton pl nem jo futni.


8000 ft nem sok nálunk is 8500 ft, de az egészségért megéri! Ha nem edzésre de más szilszarra úgyis elkölti az emberek többsége azt a pénzt :)


Én jelenleg kalória deficitben vagyok hogy fogyjak, eddig lement 4 kg és még kell 4. Ami nagyon fontos! Hiába írják itt az okosok hogy bármit egyél csak számold a kalóriát.. DE ez oké, majd lefogysz, de utána ha nem számolod a kalóriát ugyan úgy visszahízol majd. Ezért én, teljes életmódot váltottam! Semmi péksütemény, édesség, szilszar.. cukormentes zabszeleteket eszek csokinak (nagyon finom) és a kajákat is úgy csinálom hogy finom legyen, laktató, de egészséges!!


A fenntarthatóságra törekedj, és olyan életmódra, amit a tökéletes súly elérése után is tudsz csinálni, nem csak alig várod hogy vége legyen, és ugyan úgy megy a zaba :)



Amúgy én is féltem mit gondolnak majd mások, 3 ember volt rajtam kívül, senki nem nézett, egy edző srác mondott annyit hogy “kapaszkodni nem ér”

De ez csak tanács, nem kötekedés :)

Kezdj bele és ne halogasd, mert én is halogattam és hogy elkezdtem, alig várom a holnapot hogy menjek.


Ja és ha pl futópadon kifáradsz, csak vedd lejjebb a gyorsaságot és sétálj, lassan! Ne ülj le! Mert az a legrosszabb! Én sem tudtam kezelni a gépet, de pik pakk rájöttem.

2023. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönm szépen az utolsónak a tanácsokat! Nagyon sokat segítettél! Pénteken fogok menni haverommal először.
2023. jan. 25. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!