Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Életemben először mennék...

Életemben először mennék konditerembe, hogy formába hozzam magam a 2. gyermekem születése után, de nem tudom milyen kondi gépek lennének megfelelőek?

Figyelt kérdés
Van rajtam olyan 6 kg felesleg, főleg a has, comb tájékán. Kicsit tartok az első alkalomtól, hogy én kezdőként a sok testépítő között majd hogy mutatok, meg mit kérdezzek, kihez menjek oda. Egyáltalán nem tudom hogyan működik a kapcsolati rendszer a konditermekben. Személyi edzőre nem lenne most keret, ezért így magamtól próbálnék kihozni eleget.
2023. jan. 31. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem aggodalomra semmi okod!

Kérhetsz tanácsot éppen ott lévő edző emberektől is.

És a sok testépítő mit szólna? Szerintem elpirulva néznék szép izmos vádlid! 💪🏻☺️🦵🏻 Lehet, hogy néhányuknak nincs annyira izmos mint a tiéd! ☺️

2023. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 NTBS ***** válasza:
Otthon is edzhetsz.
2023. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A vádlim nem gondoltam, hogy ennyire téma lesz. l57 cm vagyok, a vádlim körmérete meg 39 cm. Nekem ez sok. Gyerekkorom óta sokat jártam lábujjhegyen amitól még sajnos izmosabb lett. Na mindegy. Nem csak fogyni szeretnék, de azért formálódni is. A futópad milyen lenne? Hasgyakorlatokra melyik megfelelő?
2023. jan. 31. 18:51
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Magasságodhoz képest valóban izmosabbnak tűnhet a vádlid, de hidd el, szép az izmos női vádli! Az enyém 38 cm, de én 174 cm vagyok. 😊 Én is sokat jártam lábbujhegyen gyerekkoromban, jó pár évig, mire végre elmaradt ez a rossz szokásom. 😊 A futópad jó lehet, kalóriát éget. Hasra felülés, esetleg plank, de lábemelés gykorlatok is jók.
2023. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Hasizomra én ezeket szoktam:

[link]


[link]

2023. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha izmot szeretnél magadra szedni, akkor ne futópadozz meg hasazz, hanem végett összetett súlyzós gyakorlatokat.
2023. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!