Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok mezitláb járkálni...

Szoktatok mezitláb járkálni vagy edzeni konditeremben? Egyszer egyszer én is csinaltam nem kène lehet belole vlmi baj?

Figyelt kérdés

2022. okt. 13. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet, a lábgombától elkezdve bármi. Nálunk több olyan gyökér is van, aki képes az utcai cipőjével bejönni edzeni, te pedig gondolj bele, hogy az ő sáros, retkes, kutyaszaros lábnyomukban tapicskolsz mezítláb. Sajnos a konditerem nem egy karate dojo, ahol mindenki tiszta ruhában, tiszta lábikóval jelenik meg.
2022. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges 'bajok': lábgomba, körömgomba, bőrkeményedés, felületi sérülés, esetleg a boka ingatagsága a megszokott rögzítés hiánya miatt.

Szoktam mezítláb edzeni, karatézom, illetve sétálni-futkározni nyáron (többnyire csak füvön), de ez nyilván nem konditerem.

2022. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, ahány csutakos lábú paraszt van ott, legfeljebb lábfertőtlenítő sűrű használata mellett kísérelném meg, de úgy sincs túl nagy értelme. Végül is az csak egy padló, nem nagy élmény rálépni mezítláb. Otthon biztonságban megtehetem azt akarva.
2022. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lábazáshoz van, hogy leveszem a cipőt, de full mezítláb nem szoktam.
2022. okt. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!