Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék úgy edzeni mellre,...

Hogy tudnék úgy edzeni mellre, hogy ne fogyjon el teljesen? N

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem a melledzés miatt "fogy el" a nők melle, hanem a diétától, a drasztikus kalóriadeficit nyomán drasztikusan lecsökkenő testzsír-százaléktól.
2023. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit írsz, mert nem fogytam egy dekát sem, sőt a mérleg is többet mutat, de a mellem kissé lejjebb csúszott.
2023. febr. 21. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert izmosodtál, és az is tudja befolyásolni az alakját, sok nő egyébként pont ezért ne edz mellre túl erősen, vagy teljesen kihagyja.
2023. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a mell zsírszövetből van. Ha valaki testépítő, akkor nő a súlya. Ez azt jelenti, hogy izom kerül a testre és némi zsír is, tehát testépítés alatt nem fogy a mell/zsír, hanem növekszik. A nők általában nem ezt csinálják, csak formásítanak, szálkásítanak, fogyókúráznak. Majd a mérleg megmondja hosszú távon, mert rövid távon mérve elég nagy kilengések lehetnek.
2023. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 21. 16:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viszem túlzásba . Heti egy vagy kettő gyakorlatot csinálok rá, tárogatás, áthúzás, TRX mellezés, fekvőtámasz . Így is bazi sokat fejlődött majd egy év alatt , hozzáteszem én mínuszból indultam. Nekem kicsit peckesebben áll , feljebb ugrott , de kisebb nem lett.
2023. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Szerintem nem a mell edzés miatt fogy el, amikor elkezdtem konditerembe járni csak kardioztam (fogytam is nyilvan ..) és 1honap alatt lement a fele:( azóta csak sulyzos edzéseket vegzem minden héten nyomok fekve, tarogatok stb.. és nem lett kisebb egyáltalán sőt a tartása is jobb lett
2023. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7


Egyénfüggő, nekem pl mindentől is elfogyott-megereszkedett, genetikám ilyen sajnos.

2023. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Köszi 1-ggyes pont elre akartam rákeresni amit le írtál nagyon szépen köszönöm ❤❤❤❤❤❤💋
2023. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Kérdező az 1-ggyes erthetően leírta



kalóriadeficit nyomán drasztikusan lecsökkenő testzsír-százaléktól.


Gondol te nem drasztikusan fogyózol.

2023. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!