Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok esetleg egy jó...

Tudnátok esetleg egy jó személyi edzőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Először is, ha lehet, akkor örülnék a rendes, korrekt és nem sértő válaszoknak. Előre is köszönöm szépen!


Most értem el az életem egy olyan szakaszát, amikor végre jobban tudok magammal foglalkozni. Sok év alatt nagyon sok kilót felszedtem, ezeket szeretném most leadni egy korrekt, tényleg segítőkész és nagy tudású személyi edző segítségével.


Nagyon jó lenne, ha értene a biztonságos edzéshez, mivel az izületeim a korom ellenére nem a legjobbak... Illetve a kedvességet is persze díjasznám.

Az árazást illetően... Nagyon sok edzőterem árajánlatát végignéztem, így igazából egy kb. közép árkategóriás helyet, ha tudtok, már annak is örülök.


Köszönöm szépen!


(24/N)


Megj.: Tudom jól, h az étrendemen is változtatni kell. Ha az edző ebben nem tud segíteni, utánajárok magamtól. De már van egy kis tapasztalatom, hogy nekem mi válik be a legjobban.



2023. márc. 1. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem vmi okjs edzo vagy es azert irod ezeket? 😀
2023. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jaa te vagy az okj-s edzőket fikázó troll. Bocsánat...


A te versenyző edzőidnek milyen képzettsége van?


Csak megsúgom mint felnőttképzésben dolgozó hogy Magyarországon csak a régi OKJ és a jelenleg érvényben lévő 2020-tól megújult szakképzetséget adó (EKKR 4 és EKKR 5 ) képzések adnak bizonyítványt.


Nem létezik jelenleg hivatalosan elfogadott egyetemi diplomát adó képzés. Diplomás edző nem létezik.


Max olyan létezhet hogy külföldön elvégez egy képzést és ezt itt Magyarországon akkreditáltatja.


Felesleges fikázni az okj-kat, már rég a 2020-ban megújult szakképzési rendszer szerint működnek a képzések. OKJ már nem létezik.

Amúgy teljesen mindegy mert nem a képzettség dönt ebben...

2023. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

De ha tudsz olyan képzést ami nem a régi OKJ-t,és nem a jelenlegi szakmai képzettséget (EKKR 4, EKKR 5-ös szintet) adja,hanem diplomát vagy doktori végzettséget akkor szívesen várjuk észrevételedet...


Testnevelő tanár meg hivatalosan nem tölthet be Személyi edzői munkakört,ugyan úgy ahogy Személyi Edző sem tanári munkakört...


Elég unalmas már ez az okj-s edzők fikázása,mikor az összes az, mert ez elfogadott központilag itt kishazánkban. Akinek meg nincs bizonyítványa és úgy végzi a hivatását, az meg illegális.

2023. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Weideresek, de en nem jarok edzohoz.. mar tizeneve csinalom. Hat aki profi kartyat szerez es tobb tucat eredmenyes versenyzot keszit fel az valszeg tud valamit.. inkabb ilyennek adnek 6ezret minthogy egy senkinek 4et, de ahogy erzed nekem 8 ki mit csinal csak velemeny. Bar az tuti h nem tesz jot a gyuros vilagnak a tehetsegtelenek penzelese..
2023. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A Weider professional...

Ők milyen bizonyítványt is adnak? Kékfedeleset ugyanúgy mint a többi képzőintézmény, tehát régi okj amit most eltöröltek. Tök mindegy hová mész mert mindenhol ugyan ezek a képzések vannak amit régen okj-nak neveztek.. És nem adhatnak EKKR-5nél nagyobb képzettséget. Az az emelt szintű 54-es okjnak felel meg mind.. :D

2023. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%
Milyen okj? Tobb eves sulirol beszelek. A sok gyorstalpalos egy fekvot nem bir nyomni.. rossz volt nezni oket vizsgan 🤦 es ezek most edzok.. de nem vitazok cs
2023. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%

én az online edzést

nem vetném el.

egyrészt olcsóbb, másrészt többnyire tartalomgyártók is az online edzők, és a videóiból lejön a szaktudása illetve a stílusa.

köztük is vannak kóklerek tari ádám és társai, de dubi anna tényleg jó.

a videóin látszik hogy ért hozzá, +nem flegma gyökér és a redditen meg csomóan dicsérik akik dolgoztak vele.


a személyi edzőknek meg a 80-90%-a inkompetens, 20évvel le vannak maradva.

jártam régebben egy csávóhoz edzeni, aki nem tudta mi az a volumen

ultra gáz.

és mennyi de mennyi ilyen van, rengetegen járnak az ilyen edzőkhöz.

2023. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nincs több éves képzés a Weiderben sem, ismerem a sulit. A jelenlegi képzéseik is gyors talpalósok. Felnőttképzésben a 5-6-8 hónapos képzések elfogadottak államilag és ez mindenhol így van akárhova mennek, központilag meghatározott. Csak nappalin van több éves képzés de a tematika ugyan az.


Felesleges háborogni,főleg általánosítani mert ezt a szakmai bizottság fogadta el hogy a képzés eddig tartson. De nyilván akkor ők is hülyék ehhez.



De akinek ez nem tetszik az nyugodtan írhat a Felnőttképzési hivatalnak hogy változtassanak a jogszabályon,valószínűleg egy kéz ember miatt meg is teszik.


Bár továbbra sem értem miért van ennyi gyűlölet az okjsok felé mikor szinte minden edző rövid okjn végzett. Nappalin ami 2 éves okj meg nincs sport képzés jelenleg felnőtteknek...


De látom meggyőzni nem lehet,érvelni nem tudsz hol is van több éves képzés,pedig kíváncsi lennék.


"A sok gyorstalpalos egy fekvot nem bir nyomni.. rossz volt nezni oket vizsgan"



Vizsgáztató vagy? A jelenlegi államvizsgán ilyen biztos nincs,de amúgy sem lehetett a régin sem. Nem hinném hogy a vizsgán fekvőztek volna a diakok,ugyanis tétel húzás van gyakorlatin is amiben nem csak az van benne.


Hanem a kihúzott izomcsoport anatómiája,gyakorlatok végrehajtása,adott izomcsoport nyújtása.

2023. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Voltam már több személyi edzőnél, de egyik sem értett hozzá.

Az egyik még kövér is volt, vagy 130kg és csak ő volt a teremben.

Állítólag erőemelő volt régen, ezért ilyen kövér.

Étrendet furcsákat írtak, vagy túl radikálisat.

Kérdeztem valamit, de nem tudtak válaszolni.

Nem eszek húst, nem tudtak fehérjeport ajánlani.

Válasszam azt amelyik tetszik..

Kiskoromban balesetem volt, tönkrementek a térdeim, nem tudok guggolni és térdelni. Két edzőt nem érdekelte, csinálnom kellett, ami nagyon fájt,. A harmadik azt mondta, hogy rakjam a sarkaim egy nagy kerek súlyra és úgy guggoljak, hát úgy is fájt.

Most végre szeretnék találni egy kedves, hozzáértőt, mert nagyon sok túlsúlyon van.

Budapesten, a Nagyvárad tér közelében lenne jó.

2023. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!