Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok esetleg egy jó...

Tudnátok esetleg egy jó személyi edzőt ajánlani?

Figyelt kérdés

Először is, ha lehet, akkor örülnék a rendes, korrekt és nem sértő válaszoknak. Előre is köszönöm szépen!


Most értem el az életem egy olyan szakaszát, amikor végre jobban tudok magammal foglalkozni. Sok év alatt nagyon sok kilót felszedtem, ezeket szeretném most leadni egy korrekt, tényleg segítőkész és nagy tudású személyi edző segítségével.


Nagyon jó lenne, ha értene a biztonságos edzéshez, mivel az izületeim a korom ellenére nem a legjobbak... Illetve a kedvességet is persze díjasznám.

Az árazást illetően... Nagyon sok edzőterem árajánlatát végignéztem, így igazából egy kb. közép árkategóriás helyet, ha tudtok, már annak is örülök.


Köszönöm szépen!


(24/N)


Megj.: Tudom jól, h az étrendemen is változtatni kell. Ha az edző ebben nem tud segíteni, utánajárok magamtól. De már van egy kis tapasztalatom, hogy nekem mi válik be a legjobban.



2023. márc. 1. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

A kérdés oké... De honnan tudjuk hogy a világ melyik részén vagy?


Például ha debreceni vagy,és ajánlok neked egyet pesten. Elmész olyan messzire hetente többször?

2023. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Bivalybasznádon keresel, Budapesten, esetleg San Diegoban?
2023. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Én Szegediné Karcsit ajánlom. Bár ő Szegeden lakik.
2023. márc. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

keresd fel dubi annát

ha online coaching is jó

2023. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Én olyat keresnék a helyedben, aki maga is sokat fogyott. Kalóriabázis FB csoportban pl van pár személyi edző, aki 30-50 kg fogyás után tanult személyi edzőnek.
2023. márc. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Melyik varos, vagy orszag? 😅 Am en max olyanhoz mennek akinek komoly versenyeredmenyei vannak, felkeszitest es etrend irast is vallal
2023. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Jogos kérdés. Budapesten lenne a legjobb, vagy esetleg Pilisvörösvár, Solymár környékén.


Az eddigi tippeket köszönöm szépen!


Témától függetlenül:

Lehet ez lesz az utolsó kérdésem ezen az oldalon... Nem értem, miért nem lehet csak egyszer és kedvesen visszakérdezni (tisztelet a kivételnek). Éjszaka írtam ki a posztot, előfordul ilyenkor, hogy kimarad valami...

2023. márc. 2. 12:14
 8/19 anonim ***** válasza:

Beirod a kérdésed egy pesti csoportba. Például személyi edzőt keresek facebook csoport..

Nem hiszem hogy pesten nem találtál valakit,tele van velük.


Az ilyen online edzőket hanyagold. Csak jelenléti edzésre menj.


" Am en max olyanhoz mennek akinek komoly versenyeredmenyei vannak, felkeszitest es etrend irast is vallal"


- Ez mekkora baromság. Szerintetek a magyarországon lévő edzők, hány százaléka volt olyan versenyen,ahol komoly eredményt ért el?


Ha egy egyszerű kezdő kondis vagy, minek is neked ilyen edző? Ha versenyzői ambicióid vannak és versenyfelkészítés kell, akkor érthető,de ha csak életmódot akarsz váltani felesleges. Arról nem beszélve hogy az ilyen múlttal rendelkező edzők óra díjai drágák.


Étrendet és edzéstervet személyreszabva meg bármelyik edző tud írni. Ha a kérdezőnek valami egészségügyi baja van legyen az cukorbetegség,IR vagy vmi érzékenység, akkor keressen fel dietetikust.

2023. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Hat en csak olyanba biznek, de amugy van egy jopar ilyen es alig dragabb. Ismeroseim is ilyenekhez jartak es hatalmasat fejlodtek
2023. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lényegtelen nem vitatkozom ezen. Bármely képzett edző aki képben van a Edzéselmélettel,Edzésgyakorlattal,Anatómiával,Sporttáplálkozással és Személyreszabva tartja az edzéseit annál is lehet fejlődést elérni.

Ez egy oda-vissza dolog. Lehetek én hiperszuper edző X versenygyőzelemmel ha az edzett nem képes saját fejlődéséért tenni valamit,nem fog fejlődni.


Rengeteg olyan edző ismerősöm van (igaz nem pesten) akik semmi versenyen nem vettek részt,mégis az edzettek hatalmas fejlődést értek el.


De teljesen lényegtelen szempont,aki kinézet alapján keresi a "verseny formájú" edzőt, ráadásul full kezdőként hogy az sem tudja mi micsoda, az szerintem inkább egy társkeresőre regisztráljon. Rengeteg emberben sok tévhit kering ezzel kapcsolatban, főleg a tizenévesek gondolkodnak így, "jaj hogy ő nagy, és én is így fogok kinézni ha hozzá járok".. Igen kb 2-3 hétig jár aztán úgy is otthagyják mert kiderül hogy mégsem... :D

2023. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!