Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggel 6-7 óra körül jó menni...

Reggel 6-7 óra körül jó menni edzeni konditerembe? Ti szoktatok reggel járni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 15. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen mindig munka előtt jártam edzeni, ezért 06:30-kor már a teremben voltam. Ha a regenerációdat és a teljesítményedet tudod menedzselni a korán kelés mellett is, akkr miért ne?
2023. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én igen!főleg nyáron mikor 40fok van délután már nem az igazi de reggel még friss a levegő!

de ha simán csak ugy jon ki hogy van idom reggel megyek munka elott akkor mar 6kor lent vagyok

2023. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áhhh, délután jobb edzeni, az izomerő nagyjából 4-5 óra körül éri el a maximumát. Érzem is reggel, hogy nehezebb formába jönni, kedvem se olyan mint délután.
2023. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kinek mi!délutan meg munka után a tömegbe eddzen a gyász!
2023. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Reggel a legnagyobb a tesztószint, akkor a legjobb edzeni.
2023. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben edzettem reggel, az volt a legjobb. Extra löketet adott mindig a napomnak is. Most sajnos nem jön össze és munka után edzek, kora este.
2023. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam korán reggel menni, ha kardiózni akarok.
2023. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!