Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keratin használatával kapcsola...

Keratin használatával kapcsolatban vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok, lány, és eljárok edzeni, bár eléggé kezdő vagyok. Sok oldalon, sok videóban láttam hogy a keratin gyorsítaná a folyamatot és növelné az izmokat. Szerintetek szedhetnék belőle? És ha igen mennyit és hogyan vagy milyen fajtát? Köszönöm az összes választ!

2023. ápr. 8. 04:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg szedhetek mellé fehérjét és azt milyen mértékben?
2023. ápr. 8. 04:07
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Kreatin a neve, nem keratin, de értem mire gondolsz. Ennek a készítménynek a hatása, hogy később fáradsz el edzés közben. A fehérje izomépítésben játszik szerepet, koncentrált formában tartalmaz fehérjét. De ezek mellett is fontos a helyes táplálkozás, sok folyadék, elsősorban víz bevitele és vitaminok, zöldség, gyümölcs fogyasztása.

Fogyaszthatod mindkettőt, amik kérdésedben szerepelnek.

Hány alkalommal edzel egy héten és milyen edzést végzel?

2023. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
de hova sietsg minek gyorsítani?16 éves lány vagy tök felesleges szedned
2023. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
amit te gyorsitasznak gondolsz itt hidd el nem arról van szó amit elkepzelsz😀✌️
2023. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Finom, egyed csak marék számra, pont neked találták ki ☝️
2023. ápr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
A kreatin vegyületek közül egyedül a monohidrátnak van bizonyított hatása, de tíz sportolóból ötnél semmilyen tapasztalható pozitívumot nem eredményez a kreatin szedése, illetve ha nincs egy progresszív edzésprogramod, és egy kalóriára/makrotopányagra kiszámolt étrended, akkor hiába iszol kreatint, semmi pluszt nem fog okozni. A kreatin amúgy is a regenerációt segíteni, nem közvetlenül az izomépítést. Az izomépítést az erőedzésen és a sporttáplálkozáson kívül más nem segíti. 16 éves kezdő lányként pont semmivel nem leszel előrébb kreatinnal, de ez pont az a kor, amikor az ember nagyon nagy csodákat vár a tápkiegészítőktől, aztán idővel magától rájön arra, hogy értelmetlen rájuk pénzt költeni.
2023. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Felesleges egy kezdőnek ilyet használnia. Enélkül is megy. És nem ez hozza meg a megváltást számodra (sem).
2023. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Én még nem láttam 16 éves izmos lányt, viccesen néznél ki :-D De hajrá!
2023. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

nem is lesz izmos a kreatintól😀

én a helyedben kajára költeném azt a pénzt,többet érsz vele

2023. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Amíg ennyi tudásod van az edzésről/táplálkozásról több mint felesleges. Bár az árát már felnyomtátok, köszi.
2023. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!