Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felhúzástól lehet köldöksérvet...

Felhúzástól lehet köldöksérvet kapni? Érzés alapján.

Figyelt kérdés
Ugyan a neten semmit se találtam, hogy valakinek lett volna ilyen esete. Szerintem jó formával csinálom, tudom hogyan kell megfeszíteni a hátamat hogy ne görbüljön be, a légzésem is rendben van (nagy levegő húzás előtt, majd a végén kifúj). A combhajlítóm, és farizmom is rendesen dolgozik. A gyakorlat után kisebb fájdalmat éreztem a hasamban, inkább belül és a felső részen, ilyen vonal mentén.

2023. ápr. 19. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kialakulhat köldöksérv felhúzástól, de a sztereotípiák ellenére ez nem túl gyakori. Az általad említett tünet egyébként nekem kezdő korom óta jelentkezik, és több ügyfelem is beszámolt már róla. Jó eséllyel ilyenkor csak a törzsedet, az egyenes hasizmot, vagy valamilyen mélyizmot érzel, nem sérvet, de ha bármi aggályod van, akkor egy orvos/gyógytornász felkeresése mindig opció.
2023. ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyógytornász, hogy sima felhúzástól nem nagyon lehet sérvet kapni, inkább ha a lábaidat emeled előre függeszkedés közben.
2023. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!