Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől alakulhattak ki a...

Mitől alakulhattak ki a striáim és hogyan állítsam meg őket?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve edzek nem túl keményen, de nem is lazán. Most 16 éves múltam és striák jelentek meg a hónaljaimon és combjaimon. Se nem fogyatam, se nem híztam drasztikusan, mégis megjelentek.

Most pedig tanácstalan vagyok, hogy mit tehetnék ezekkel kapcsolatban. Ha továbbra is edzek ugyanúgy, akkor tovább szakadhatnak? Mit tehetnék, hogy ne terjedjenek tovább ha legalább eltüntetni nem lehet ezeket?

Köszönöm a válaszokat



2023. ápr. 21. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hízástól, izmosodástól történik, egyéni hajlam részben, ezek szerint te hajlamos vagy rá. Lassan el fog halványodni.
2023. ápr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Híztál és/vagy nőttél.
2023. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magas vagy és vékony, akkor egészen más oka is lehet.
2023. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Emberfuggo, de normalis. Nekem mindket vallam/mellem kozott van szetrepedve, haveromnak a hata meg karja. Eltuntetni nemigazan lehet. Sok folyadek + kollagen esetleg segithet a megelozesben
2023. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!